Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogy tudom elképzeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy tudom elképzelni, hogy milyen érzés az a nőnek, amikor a farok belehatol a punciba?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
dugd az ujjad a se**edbe
2020. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy.
2020. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor kb mihez hasonlítható? Férfiak, éreztetek már valaha hasonlót? Vagy éreztétek, hogy ez lehet az az érzés, amit átélnek? (#1, nem gondolom hogy a s3gggben az ujj hasonlítana rá..)
2020. febr. 8. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Mégis hogy éreznének a férfiak hasonlót? Ha fejre állsz sem tudod elképzelni hogy milyen érzés.

Én is rohadt kíváncsi vagyok hogy nektek milyen érzés ha behatoltok, vagy ha kiverik nektek, hogy milyen érzés mikor csúszkál a makkon a fityma, vagy hogy amikor mondjátok hogy a fitymafék a legérzékenyebb, de soha a büdös életben nem tudom meg.

2020. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!