Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz csajt meg dugnátok úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz csajt meg dugnátok úgy hogy szinte semmi sincs köztetek?

Figyelt kérdés
Eléggé dugni akar már a csaj csak nem tudom bele e menjek mert nekem csak azért kéne hogy dugjak egy jót .
2020. febr. 9. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarja simán! Szeretem a szűz lányokat.
2020. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha ennyire bizonytalan vagy akkor inkább hagyjad. Add meg a számát, majd én közlöm vele kíméletesen a dolgot ;)
2020. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Vagy kamu vagy töketlen vagy .

Mert itt vagy azért -aiénak mert még nem voltak nővel vagy nem veszik észre a nők


Te meg idejössz és úgy h a csaj akar veled dugni és rádásul még szűz.....

Hergelni akarod a jó népet itt vasárnap ebed után?

26N

2020. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rinyálnak *
2020. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 October15 ***** válasza:

Már úgy érted hogy te nem akarsz tőle semmit de ő azt hiszi hogy van köztetek valami és úgy menne bele, vagy úgy érted hogy tisztában van vele hogy maximum kavartok de ettől függetlenül benne lenne?


Előbbi esetben nyilván mocsok mód gerinctelen dolog lenne lefektetni, utóbbi esetben meg max jelezném neki hogy baromira ráér stb de ha biztos a dolgában akkor hajrá.

2020. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
En se voltam kapcsolatba amikor elveszitettem a szuzessegemet, parszor dugtunk es ennyi volt vele L
2020. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Ne cseszd szét az egész szexualitását azzal hogy ami neki az első az neked csak egy jó dugás...

Ugyanis az elsőnek a nőről kell szólnia, a férfinak ez egy hatalmas felelősség, hiszen az első élménye fogja meghatározni a későbbiekben a szexualitáshoz való hozzáállását. Így is épp elég nő van már aki utálja a szexet és szükséges rossznak éli meg, ne gyarapítsd a számukat.

Ha te csak dugsz egy jót, az neki valószínűleg rémes élmény lesz. A szűztelenítés nem arról szól hogy a férfinak jó legyen.

2020. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha csak úgy dugasról lenne szó!
2020. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lazy Lover ***** válasza:
Igen meg
2020. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!