Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs hüvelyi orgazmusom, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs hüvelyi orgazmusom, nem élvezem az orált, nem tudok masztizni. Mit csináljak? L

Figyelt kérdés

Oké, elsőre kicsit összetettnek tűnik tudom...de az helyzet, hogy csak csiklóval tudok elmenni, de azt is csak kézzel való izgatással, orállal nem.( Valószínűleg azért mert rástresszelek nyalásnál arra hogy “milyen ízem van”, meg ilyesmik igy nem tudok ellazulni.)

A másik bajom az, hogy masztizásnál sosem ujjaztam magam, mostanaban elkezdtem (meg a barátommal is csináljuk) de nem érzek tőle annyira semmit, mármint jó érzés meg minden de nem tudok elelvezni tőle...

Kicsit unom màr hogy mindig kézzel kell,és csak csiklóval megy szóval nem tudtok valami tippet adni a problèmáimra? Tudom hogy nem minden nőnek van hüvelyi de nem lehet ezt valahogy “megtanulni”? ^^



2020. febr. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
intenzivebben érzed a nyalást ha közben vért szivogat a csiklódba. 10-15másodpercenként szerintem jó lesz.
2020. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem megy, mert görcsösen akarod és minél jobban akarod, annál jobban nem fog menni.


Próbálj meg lenyugodni. Nem létező elvárásokat támasztasz magaddal szemben.


Mellesleg elárulom, behatolás közben én is csak úgy tudok elélvezni, ha közben a csiklómmal játszok. Emiatt még senki sem reklamált.


A legelején én is aggódtam az ízem miatt, de elmagyarázta a partnerem, ha nem érezhetné az ízemet közben, nem is csinálná :)

2020. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyu, nincsen ezzel semmi gond.

Amin változtatni kellene :

1. Ne az orgazmusra görcsölve élvezkedj, ez igy túl célirányos és ezért nem sikerül

2. Fedeze fel a pasid rajtad benned, mi a jó és hogyan.

3. Szexualitást-érzékiséget-kényeztetést nem lehet Youtube-videókból "megtanulni", az vagy jöön belső érzésből, vagy nem illetek össze az épp aktuális pasival.

4. Türelem türelem és kedves simogató hangulat kell hozzá, legelőször is.

2020. febr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!