Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nem látja fiú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nem látja fiú a puncitokat akkor meghagyjátok rajta a szőrt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék látni egy szőrös puncit, de szinte minden lány borotválja sajnos. Pedig sokkal vonzóbb szőrösen:P


23f


2020. febr. 9. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért nem szőrtelenítem minden nap, de igyekszem nem nagyra hagyni.
2020. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is meghagyom ha látja, mert ő maga kérte hogy hagyjam meg, neki így tetszik.

(Én általában pont akkor szőrtelenítek amikor huzamosabb ideig nem tudunk találkozni :D)

2020. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ hogy látja v. nem látja, hanem ahogy komfortosan érzi magát az ember.
2020. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkábban szőrtelenítek valamivel, de akkor sem hagyom hosszúra.
2020. febr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Meghagyom . De mielőtt megjön le szedem mert gusztustalan mikor a vértől össze csíkosodik a szor vagy az alvadt vér darabok csüngnek a punci szörön mert ahogy ülök pacolodik a vérben a punci.. szóval hidd el annyira nem buli a szoros punci
2020. febr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Csomosodik
2020. febr. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, rendszeresen borotvalkozok mert nekem igy kényelmes.
2020. febr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Akkor is szőrtelenítek ha nincs senkim
2020. febr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

(nem kerek privit)

En meghagyom, nekem semmi bajoma szőrrel, uj partner elott mindig leboritvaltam simara mert nem akartam beszolast (kozben meg a legtobb pasi nem borotválta odalenn). A mostani parom az első alkalom utan jelezte h neki mindegy de inkábba szőrös jön be, aminek nagyon megörültem.

2020. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szőrtelenítem. Egyszerűen nem szeretem úgy. Akkor se szőrteleníteném, ha egy fiú kérné.


Pénteken leszek 19 éves. :)

2020. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!