Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Masztiztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadrant kérdése:

Lányok. Masztiztatok már valami különléges helyen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy esetleg ki masztizott már valami extrém helyen? Vont, busz, park, suli stb.

Ird meg kérlek hány éves vagy.



2020. febr. 10. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kitudom bírni a masztizást, még haza érek. Nem fogok minden igénytelen koszos helyen masztizni, ahol fertőzést kapok el.
2020. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez extrém e, de velem egy lány egyszer videocsetelt egy könyvtárból és ott állt neki a hátsósorban a könyves polcok között.
2020. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyszer csináltam az a buszon, hogy a telefonom sarkát a csiklómhoz tettem, a táskámat meg az ölembe vettem és ahogy a busz mozgott, úgy ingerelt engem:) Nem élveztem el természetesen, de beindultam
2020. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat ilyen, de partnerrel sokkal jobb.
2020. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kolis wc-ben leguggolva :D nem birtam ki, annyira felizgultam muszáj volt
2020. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, liftben egyszer.Eleg izgalmas volt.
2020. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem már az is extrém volt, mikor egyszer a jobb oldalamon fekve csináltam. :D (Az ágyamban szoktam, a bal oldalamon feküdve)

Az, hogy bármikor megláthatnak, számomra jár akkora stresszel, hogy nem is élvezném egy ,,nem biztonságos" helyen.


18L

2020. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!