Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim! Ti ezt a helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti ezt a helyzetet hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, viszont munkánk miatt eléggé kiszámíthatatlan mikor tudunk együtt lenni. Én 3 műszakban dolgozom, ő viszont 12 órázik, de össze-vissza, aztán utána vagy meglep és jön, vagy nem mert fáradt.

A gond az, hogy 3 nap után már fájnak a heréim ha valamilyen módon nem könnyítek magamon, viszont sokszor előfordult, hogy ha meg aznap kivertem, akkor szex közben nem tudok elmenni. Ez meg nekem se jó, meg neki is rosszul esik.



2020. febr. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem is vállalnék barátnőt, ha így dolgoznék...
2020. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt normálisan sehogy sem lehet kezelni. Ha nem akarod megcsalni a nődet, akk addig marad a maszti.
2020. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyesre ne hallgass. Irigy. Nehogy már ne lehessen csajod. Viszont képezned kellene magad hogy jobb munkád legyen. Vagy valamit kitalálni. Am ne verd ki, nekem annál jobb.
2020. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 xKakashix ***** válasza:
hát ezt nehéz így összehozni... nekem most pont ezért nincs bnőm, mert egyszerűen tudom, hogy nem tudnánk annyit együtt lenni amennyit szeretnénk.. igazából sok mindent nem tudtok csinálni, marad a hétvégi sex, meg néha szabi amit megbeszéltek, hogy mikor veszitek ki... persze az sem végtelen
2020. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xKakashix ***** válasza:
jah illetve lehet el kellene gondolkozni a munka váltáson vagy továbbtanuláson ha komolyan gondolod vele
2020. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondoljátok egymással akkor próbáljátok az időrendeteket - akár melóhely-váltással - összehangolni. Oké, persze a pénz... de nincs az az összeg amivel utólag majd megfizethetnék a fiatalságod, az életet! Ez így csak mókuskerék.

Verd ki akkor amikor tudod hogy nem találkoztok.

2020. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az én munkaidőmmel nincs gond! Heti váltásban vagyok 3 műszakban. Ez ugye annyit takar, hogy egyik héten reggel 6-14-ig , következőn, meg 22-6, aztán 14-22 óráig, a hétvégéim meg szabadok! Ő viszont egészségügyben dolgozik, és ott nincs hétvége, de vannak pihenőnapjai.

A fiatalságunk már oda ! :) mindketten elmúltunk 40 . Pár percre lakunk egymástól, de mégis nehéz összehozni a szexet, meg bunkóság volna ezzel nyaggatni, van elég dolga neki is. Meg azt nem mondhatom neki, hogy gyere már át, mert tele vagyok nagyon ! :D

2020. febr. 10. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Nincs olyan, hogy tele vagyok. A sperma és a hím ivarsejtek is lebomlanak egy idő után. Ráadásul a fehér cucc nem is a herédben termelődik.

Ha fáj a heréd, akkor menj el egy orvoshoz, mert lehet hererákod van.

2020. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az nem normalis, hogy fajnak 3 nap utan.
2020. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A " tele vagyok" , csak amolyan idézőjelesen írtam, de este megoldottam magam, és utána semmi bajom. Viszont nemrég írtam, hogy délután jön.

Na ez a szitu amit meg kell valahogy oldani. ;)

2020. febr. 10. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!