Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lenne a normális dolog ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a normális dolog ha az ember fiatal kora óta szexelne?

Figyelt kérdés

Én tizenesen annyira nem foglalkoztam a szexel, nem volt kivel, meg úgy voltam vele hogy én úgy sem tudok ismerkedni, így esélyem sem lenne rá. De itt azt olvasom hogy szinte mindenkinek teljesen természetes az hogy 14-15 éves kora óta szexel. Úgy érzem hogy nekem valami kimarad. Sőt még huszon évesen sem tudok párt találni.

Elég rosszul érzem magam emiatt, meg az önbizalmam is kevés emiatt. Meg ha esetleg megismernék egy lányt akkor ő biztos hogy ügyesebb lesz mindenben mint én.

Szerintetek is az a jó ha valaki fiatalon kezdi a dolgokat?


2020. febr. 10. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy

Valaki hamar kezdi valaki nem

2020. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok... Lassan 30 leszek és bár huszonéves koromban viszonylag sok lánnyal voltam, de úgy érzem mintha valami kimaradt volna, sokszor felizgatnak 14-16 éves tini lányok az utcán, tv-ben, tiktokon... És csak erre tudom visszavezetni, hogy anno esélyem se volt a korosztályomnál ennyi idősen :/ most meg már ugyebár idős vagyok az ilyen korosztályhoz. 29F
2020. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akitakarsz válasza:
100%
Amúgy szerintem hogy itt ki mit mond az ne legyen mérvadó
2020. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!