Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen más párjának is fordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen más párjának is fordult már elő, vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy barátnőmet felhúzom már agyilag elkezdem ruhán keresztül ujjazgatni poénból seggre csapkodni és ettől mindig kiakad, persze ő is poénra veszi és úgy vettem észre, hogy mindig amikor ezt csinálom benedvesedik, bár inkább cicanacin keresztül veszem észre általában, hogy átnedvesedik neki ott. Mintha direkt arra izgulna, hogy cseszegetem.

Ez mással fordult már elő?



2020. febr. 11. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Annyira nedves lesz? :)
2020. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ezt nem úgy kell érteni, hogy annyira tocsog mintha dézsából öntenék, hanem azért látványosan mindig akkor, és amikor észreveszem és szólok neki akkor ő is hirtelen egy "jajj" kíséretében eltakarja és nevet rajta. Amúgy vicces, csak ilyenkor mikor cseszegetem nem gondolok a szexre, de lehet hogy bevállalná akkor?
2020. febr. 11. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan. :)

Izgalmas kis csaj lehet.

2020. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez játék :D

Én is úgy csinálok mintha most pont nem szeretném hogy szétszedjen a barátom amikor így elkezd huncutkodni. Közben csak arra vágyom hogy szétszedjen :D

2020. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha már cseszegeted, rendezd is le!!
2020. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mert az igazi szerelmes szex ilyen ovisan kezdődik:)

jó kis csajszi lehet:)

2020. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nacin keresztül elkezded simogatni elég sok lány benedvesedik :) gondolom neked is feláll, ha a párod a nadrágon keresztül markolássza és incselkedik veled.

Fiatalok vagytok, ez ilyenkor természetes - élvezzétek ki az életet :)

2020. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!