Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogy szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy szerettek szexelni?

Figyelt kérdés
Lágyan vagy keményen, milyen pózban, alárendelve, vagy nem. Nagyon érdekelne, kíváncsi fiatal lány vagyok.

2020. febr. 12. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én kínaiul.
2020. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lágyan,de nem vagyunk egyformák.
2020. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alárendelten kívül bárhogy heteró körben
2020. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
orálissan.f
2020. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Legtöbbször keményen. Kutya nagy kedvenc, vagy amikor a nyakamban van a lába. Lovaglót is szeretem.

Senkinek nem rendelem alá magam, de szeretem ha a nő is irányít. A kettő nem ugyanaz. Az nagyon felizgat amikor annyira be van indulva a csaj hogy konkrétan megdugatja magát.

Néha azért jól esik egy lágy maszatolás is.

30F

2020. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
keményen,basz.i szeretek..f
2020. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a párom pillanatnyi hangulatától függ. Volt gyertyafényes romantikusan induló szeretkezés ami a végén kőkemény kúrássá fajult.
2020. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat és partner függvénye. Ha "oda akarod tenni" magad a partnerednek az ágyban akkor figyelj rá, kapd el a hangulatát. S legfőképpen: ne legyél visszafogott, mutasd ki ha jó, valósítsd meg a titkos vágyait, fantáziáit (azaz kommunikálj is vele mit hogy szeret).
2020. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!