Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő nem érez érzelmet/szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem érez érzelmet/szerelmet a ffi iránt, hogy tud hatalmasat élvezni többször is?

Figyelt kérdés
Volt párommal szexeltem ma délután,és ahogy az elején már megérintettem egy ujammal ott neki, attól is minden baja volt. Talán rég szexelt?
2020. febr. 12. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Emberfüggő
2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A sex élvezetéhez vágyat kell érezni, kívánni kell a partnert - ez elengedhetetlen, de még nem azonos a szerelemmel.
2020. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,ahogy írtam is,hogy egy volt páromról van szó,akkor is nagyokat élvezett mindig amikor szerelmes volt belém,de most szinte vergődött,és robbant,hangosan élvezet. Ilyennek soha nem láttam,tapasztaltam. Jaa.. és egymást után 2 hatalmasat. Először az orális kényeztetéstől egy ágyúdörrenés élvezet, és ahogy elélvezett folytattuk behatolással..és szintén rézágyú élvezés! Ki volt éhezve szegényke? Meglepődtem.
2020. febr. 12. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem a "kiéhezés" volt az oka, hanem inkább két tényező. Az egyik lehetőség, hogy az ember szexualitása folyamatosan változik, fejlődik a korral (egyre jobban megismeri a testét).

A másik pedig mentális. Már nem vagytok együtt, nincs "nyomás" hogy minden okés legyen, nem nyomasztják azok az okok ami miatt szétmentetek (mert nincs tétje a másik hibáinak), ezért - főleg hogy már jó ismer - jobban el meri magát engedni.

Akármi is az oka, ne foglalkozz az okkal inkább élvezd a pillanatot :)

2020. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ps!

Hm.. érdekes! De elhiszem.

De egy totál idegen lennék(kaland) akkor is így élvezett volna?

2020. febr. 12. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert ez "csak" szex. Ilyenkor az ösztönünkre hagyatkozunk.

L

2020. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig azt mondják a nők,hogy kapcsolatban,ahol van érzelem is,az az igazi élvezés!
2020. febr. 12. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt érzelem, még ha nem is szerelem. Mindenképpen hozzájárult a komfortosság: ismerős helyzet, partner. Az emlékek előtörtek, és azok is hatottak. És meglehet, hogy valóban ki volt éhezve.
2020. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eddig a párommal nem sikerült sehogy sem elélvezni hosszú hónapok alatt, 1 éve egy szexkapcsolatban valaki mással meg igen pár alkalom után

Na bumm :D

2020. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!