Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből látszik, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik, hogy egy nőnek jó melle van avagy sem?

Figyelt kérdés

Férfiakat kérdezem elsősorban, honnan tudjátok, hogy jó melle van-e az adott nőnek, ha még nem is láttátok meztelenül a mellét?

Gyakran hallom, hogy megjegyzitek egymás közt az ilyesmit bizonyos nőkkel kapcsolatban. De nem fér a fejembe, hogy lehettek ebben olyan biztosak.

A dekoltázs teszi?

[link]

Ha nekem nincs ilyen dekoltázsom, mert kicsi (b-kosár), szétálló a cicim, akkor nekem nem jó a mellem? Légyszi világosítsatok fel. :D



2020. febr. 12. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy többnyire a dekoltázsból ítéljük meg. aztán mire megyünk vele? többnyire olyan ez a push up melltartós látvány,mint a chipses zacskó... kibontod és csak félig van tele.
2020. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be, ez kb olyan mint hogy valaki szép vagy nem szép.
2020. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minden mell jó, ami egészséges és természetes. Ha kicsi, azért, ha nagy, azért.

(Én speciel a szétállót is szexinek tartom, bár ezzel már tényleg szinte egyedül vagyok az oldalon.)

2020. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Itt azért fel van tolva a cici rendesen. Ez nem jelent semmit. A melled miatt ne parázz, biztos izgató,tenyerembe passzoló.
2020. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Némi gyakorlattal akkor is meg lehet állapítani, hogy egy lánynak kb milyen a melle, ha nem vetkőzik le. Az mindenképpen kell hozzá, hogy többféle ruhában, mozgás közben láthassam.

Sokféle mell lehet olyan, amire azt mondjuk, hogy jó mell. A B-kosár nagyon is lehet jó méret, és a szétálló mell is lehet tökéletes. Valamennyire úgy van ez, mint a fiúk méretével. Legtöbbet az ér, ha a lány vonzó személyiségű, és akkor a melle is jó lesz.

2020. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy parázok miatta. :D

Csak nagyon érdekelt miben áll a férfiak mellosztályozó szuperképessége. :D

2020. febr. 12. 21:44
 7/12 A kérdező kommentje:

Am köszi a válaszokat, privátokat!

Válasz még jöhet! :)

2020. febr. 12. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Jöhet még válasz?

Tessék: Fogalmam sincs. Én nem szoktam osztályozni. Én fenekeket szoktam megnézni inkább. És néha megjegyezni ha tetszik egy amit látok.

2020. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján könnyen válaszolnék. Van kicsi ami tetszik, van nagy is ami tetszik, de mindkettőből van csúnya is. A tejeszacskó, például elég illesztő számomra...
2020. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lacc80 ***** válasza:

Hát ránézek és megsaccolom. És mindig másmilyen. 😄

Meg kell várni, amíg leveszi. De nem annyira fontos milyen, inkább, hogy kié.

2020. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!