Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi hamar elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi hamar elélvez vagy van aki tovább bírja?

Figyelt kérdés
Eddig 3 fiúval volt de mindegyik max 3-4 percig bírta a szexet. Ez mindenkinél így van vagy én fogtam ki ilyet? Úgy gondolom, hogy kb egy 20perces aktív szex lenne az ideális nekem kb mert maszturbálás közben is annyi idő kell. 19L
2020. febr. 13. 12:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Próbalj ki még vagy 10et és megtudod
2020. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

vannak aki bírják 40 percig is.

ha az elején lassan izgatod fel, tovább fogja bírni.

2020. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Persze vannak akik tovább bírják. Magamból indulok ki, én pl fél óráig simán bírom, volt olyan haverom aki állítása szerint egy óráig is bírja.
2020. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Te fogtál ki ilyen szerencsétleneket. Nem mindegyik ilyen. Átlag 15 percesek, de voltam már olyannal is, aki 1 óráig is bírta.

N

2020. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegyik. F.
2020. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Rossz partnereket választottál.
2020. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk 30-40 perc.

Alapbol i.n vagyok.Mindig is ez volt velem kezdettöl fogva.

A párom elmegy 2 szer is,mire én oda jutok.

Eleinte zavart a dolog,mert a hosszú reszelés nem igazán kellemes a másiknak sem.De vannak erre jo praktikák.Hoszabb előjáték.Közben egy kis szünet..stb..

2020. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Persze fiatalokkal voltál, ők még nem tudják irányítani az orgazmust

Még szokták a gyors kézimunkát.

Idősebb fiuk már tovább bírják, és tudják irányítani is akár 1órán keresztül is tudnak járatni, itt már csak fizikai állóképesség szab határt.

De ezt ne a fiatal, rutintalanok közt keresd.

2020. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

#8 Lol, megjelentek a 30-as 40-es pasik, akik igazán el tudják látni egy 19 éves lány baját... :D :D


De azért megnyugtatlak, nem kell egy nyuggerral lefeküdnöd, hogy ilyen pasit találj, ugyanúgy van fiatalok között is aki normálisan bírja, plusz ha szánsz rá időt, akkor ezen közösen is javíthattok az adott pasival. Én pl már a legelső szexnél is bírtam fél óráig, szóval ez teljesen változó.

2020. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj meg, 4-es, de miért kell egyből szerencsétlennek nevezni őket? Miért kell egyből ilyen jelzőt használni? Semmi tisztelet nincs benned a másik iránt? És amikor a nő szerencsétlenkedik az ágyban? Ja, azzal együtt kell érezni, mert nőről van szó, meg kell neki mutatni.
2020. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!