Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szex előtt csináljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szex előtt csináljak beöntést ezentúl?

Figyelt kérdés
Pasim bedugta az ujját miközben lovagoltam rajta és elkezdte a popsim ujjazni. Nagyon kellemes volt, de szégyelltem magam, mert neki kakis lett utána az ujja.
2020. febr. 14. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csinálj, ez előfordul. Persze ha 100% hogy análozni fogtok akkor meglehet csinálni előtte.
2020. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja letorolni? Tudja hova dugja
2020. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A fenekedbe nyúlkál, de ne legyen sz...ros. Ugyan már! Ha ez őt zavarja, ne nyúljon be. Am engem lányként zavar és nem is engedem ezt.
2020. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarsz csinálhatsz, a zuhannyal egyszerűen kiöblíted. Ha anál szexre készültök akkor mindenképpen csinálj. Mindazonáltal aki análszexet akar, vagy bedugja oda az ujját az ne lepődjön meg, ha kis csoki előkerül. Azért onnan ne tejszínhabot várjon eperrel.
2020. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek is szokott ilyet csinálni a párotok? Beöntés nélkül valahogy ki tudom védeni az ilyen balesetet?
2020. febr. 14. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem is mindig de mosd ki ott is igy bizti elkerűlheted a meglepetést!
2020. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Majd ő csinál neked beöntést.Csak kérd meg rá!

1-2liter elég lesz.

2020. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!