Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak kíváncsiságból kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból kérdezem van-e olyan lány aki ebbe belemenne?

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy célom nem az hogy itt találjak ilyen lányt. Hanem hogy megtudjam mennyi olyan lány van aki ebbe belemenne?;


Ha éppen nincsen senkid és egy átlagos normális srác felajánlja hogy fizet neked masszázsért, esetleg erotikus masszázsért és rendes pénzt adna érte (Előre lebeszélve) nem 500 Ft-ot, akkor mit szólnál? Mennyi az esély hogy ebbe belemennél? Nem arra kell gondolni hogy masszázson meg esetleg kézi munkán kívül ez meg az belefér-e, hanem csak és kizárólag az előre egyeztetett dolgok.

Tudom hogy vannak erre specializálódott hölgyek de számomra van abba valami meg izgibb, jobb lenne egy átlagos lánnyal ugyanez. Ha már tud hátat masszírozni meg kézzel befejezni akkor már tök jó.

Még egyszer, nem itt szeretnék partnert találni úgyhogy troll férfiak mehettek is innen.

Csupán felmérés! Várom lányok véleményét erről!

Válaszotokat várom, korral együtt!



2020. febr. 14. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Esélytelen. Nem árulok semmiféle szolgáltatást.

31

2020. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom netes probalkozas alapjan hogy semennyire. Sportos, huszonéves ferfi vagyok, saját magam altal vett lakás, szóval jól keresek, es izgatta a fantaziam a szitu hogy egy fiatal lányt belevigyek valamibe pénzért. Hat neten (itt is) vadasztam, vegul mindenki kamus volt, vagy eltunt (volt aki a megbeszelt nap reggel még lelkes volt, aztàn letiltott). Ugyanennyi idő alatt három csajt felszedtem volna pénz nélkül. Szóval akarmennyire is az a sztereotipia hogy a lányok pénzért kaphatóak, én pont az ellentétét tapasztaltam..
2020. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a választ kettes.

Én nem hiszem hogy a lányoknak a pénz a fontos, de sima masszázsérét is fizetnék akkor a minimum hogy ezért is. Persze ingyen is belemennék de legyünk korrektek. Az egyes hölgy lehet hogy pont a pénz miatt gondolja amit gondol. Ezt ő tudja.

De a kérdésemre válaszolt legalább, ez is valami.

2020. febr. 14. 15:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok...

Engem is izgatna, szerintem sokan belemennének, de elég ha egy feljelent.

Szóval én nem merek ajánlatott tenni...


Pedig pont az benne az izgató, ha nem szokott ilyet csinálni amúgy.


Na bocsi az offért.

2020. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Négyes így van. Meg nem csak hogy ez az izgató de egy olyan nő akinek ez a munkája már tudja mit hogy kell számomra... Unalmas. :) Nem azt mondom hogy jobb ha van néha-néha bénázás közben de nem zavarna.
2020. febr. 14. 15:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Es kiderul, hogy NAV ellenor vagy. Menjel mar
2020. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Sok férfi ábrándozik "amatőrről" de az igazság az, hogy a szolgáltatókból 1000-ből ha egy az (ettől a prostik egy része még "hobbik..."-nak fogja magát mondani mert tudja így több pénzt tud lehúzni). Azaz jóval kisebb arányban találsz, mintha simán csajozás során csípnél fel masszírozni is tudó lányt.

Az átlag nő szemében a pénzért ezt-az ugyanúgy k...rvulás, s nemet fog rá mondani - még az is akit amúgy fel tudnál csípni.

2020. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Én megtenném, kifejezetten izgatna is!

35/n


( nem kérek privátot )

2020. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#4 te meg mirol beszelsz? Feljelent? Ebben nincs semmi illegalis.
2020. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Eddig sajnos csak két nő válaszolt. :(


8-as: Na ennek igazán örülök, ezek szerint van ilyesmire esély. És mit gondolsz hogyan/merre induljak el ilyen szándékkal? Gondolom semerre, ehhez mázli kellene. :)

2020. febr. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!