Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ariana Grande miért szexszimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ariana Grande miért szexszimbólum?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
egyáltalán nem szexszimbólum
2020. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert jól bánik a nőiességével.
2020. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
17:58, mindjárt írja a kérdező, hogy "de én nem ezt kérdeztem, hanem, hogy miért". :D
2020. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1. Ez nem egy szubjektív dolog, nem egy eldöntendő kérdés... Ezt a korszellem diktálja.

Én nem azt vonom kétségbe, hogy az e, mert az, ez egy objektív tény. Én azt nem értem, hogy mitől lett az, amikor én például nagyon egyszerűen, átlagosnak és közönségesnek látom.


#2. Ez például miben nyilvánul meg?

2020. febr. 14. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Közönséges azaz kiteszi ami van aki kiteszi az sexi.

Mindemellet szerintem cuki is. Azaz "...mint a lopott biciklit".

Aki ilyen az sexszimbolum.

2020. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lenne már szexszimbólum mikor a tinik kedvence? A legtöbb felnőtt ember azt sem tudja hogy kiről van szó.
2020. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ő nem szexszimbólum, hanem olyan mint egy angyal. Nem tudom miért, de imádom. Nem azért, mert mások azt mondták, hanem mert mikor láttam vele egy klippet például, tátott szájjal néztem, hogy milyen szép. Mondjuk nekem a hosszú haj alapból fétisem.
2020. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 6os a tinik többet szexelnek mint a szüleik és több emberrel is.

Szerinted nekik nincs sexszimbolumuk? Az hogy "felnőttek" nem ismerik az semmit sem jelent.

2020. febr. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Angyal? Ő? Egy elkényeztetett egoista kifejezetten rossz ember.

Egyébként szerintem nem az, kb úgy néz ki mint egy kis gyerek, konkrétan alakja sincs, semmi nőies nincs benne.

2020. febr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

9

Igen, nagyon szép külsőre. Most nem a belső tulajdonságait vitatjuk.

2020. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!