Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy támogatós kapcsolatban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy támogatós kapcsolatban az a jelemző, hogy a támogatott fél az (szinte) mindent megcsinál szexuális téren, amit a támogatója kér?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanra gondolok, amikor egy férfi támogat egy nőt, havi 1-2 millió forinttal készpénzben, ékszerekkel, esetleg autóval...


Van olyan, hogy mondjuk a pasi análozni akar, gumi nélkül, beélvezéssel, de ebben az úgynevezett sugarbaby nincs benne?


Olyan kapcsolatra gondolok, ahol az elején mitatnak szűréseket és orvosi papírokat a felek, és nem csak szexkapcsolat, hanem a kirakatban Ők egy pár, akár férj és feleség...


Lényegében annyi érdekelne, hogy mennyire lehetnek fétisekkel, esetleg perverziókkal kapcsolatos elvárásai a fizető félnek egy ilyen kapcsolatban.



2020. febr. 14. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Legtöbb tapasztalt, profi férfi ügyvéd által szerződésbe foglaltatja a különböző fétiseit, amit a nőnek köteles teljesíteni az adott pénzért. Ha nem, akkor szerződés felbontásával és pénz visszafizetéssel jár. Kicsit hasonlít az eltartási szerződéshez, csak itt nem ingatlan van benne.
2020. febr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
H avan szerződés ahogy 1. is irja, akk lehet ha ninsc, akkor ismered a mondást a szó elszáll az írás megmarad!
2020. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a kiválasztásnál eldől! Ha nem csinál meg mindent, (kívánság szerint) akkor nem lesz belőle támogatott!
2020. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen kapcsolat? Miért vagyok akkor még szingli?
2020. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy bele lehet ilyeneket foglalni egy szerződésbe?

Ez kicsit azért túlzás, nem?


Nekem ha egyszer ilyen kapcsolatom lesz, amit szeretnék, azért nem hinném hogy szerződésbe foglalnám ezeket a dolgokat...


Meg nem kényszerítenék rá semmit, de ha mondjuk 10/5* sem teljesítené azt, amiben megállapodtunk, akkor egészegyszerűen nem fizetnék, nem tartanám el tovább, stb.


Am azért merült fel ez az egész, mert amúgy nézegettem olyan társkeresőt ahol nyíltan támogatós kapcsolatokat lehet elvileg keresni, de a legtöbb lány/nő, még a luxus életszínvonal megjelölése mellett is elég konzervatívnak tűnik és nem igazán írnak arról sem semmit, hogy mi az amit nyújtanak...

Sőt egyesek abszolút olyanokat írnak, ami azt sugalja, hogy nem valami nyitottak szexuálisan.

Pl. kiemelik, hogy "NORMÁLIS" vágyakkal rendelkező férfit keresnek, de azt nem részletezik, hogy ez nekik mit jelent... Illetve még azt is gyakran olvasom, hogy "nőként kell velük bánni", vagy akár azt, hogy kifejezetten gyengéden.

2020. febr. 14. 23:17
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

havi 1-2M Ft?

szerinted hény ilyen vagy ma Magyarországon?

nem azt mondom, hogy nem létezik, de...

2020. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6.

Hát azért bőven van olyan médiából ismert hölgy is, akik több milliárdat köszönhetnek az eltartóiknak...


1-2 milla nem valami sok.


Ha egy "sugarbaby" pl. külföldi támogatót talál, mondjuk egy amcsit, akkor az egy erősebb alkalmazotti fizetésből is simán tudja ezt számára biztosítani.


Szóval még verseny is koalakulhat a támogatási jogért a pasik között szerintem...


A punci az egyik legjobban értékesíthető természeti kincs.

2020. febr. 14. 23:23
 8/18 A kérdező kommentje:

De egyébként nekem ezek a médiából ismert magasabb árú hölgyek nem kellenének, már csak a kinézetük alapján sem... Meg szerintem Ők sem bevállalósak, meg azért ezek nem átlagos támogatói kapcsolatok, de ez csak tipp.


Még nem volt ehhez hasonló kapcsolatom egyáltalán.

2020. febr. 14. 23:26
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Basszus, ennyit tanccal konzumitallal es neha gumis szex jo pasival megkeres valaki. Aki ettol elajul, fogadok, hogy neked nem kellene.
2020. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés... :D keress már rá kedves kérdező arra a szóra hogy irónia :D

Nincs szerződés, a sugardaddy fizet ahogy megbeszélték. A sugarbaby is egy k...va csak éppen egy kuncsaftja van. Amit megbeszélnek az van, (ha anált is akkor anál is - de annál többet fog elkérni a sugarbaby). Ez üzlet, ha valamelyik fél nincs megelégedve (vagy jobb szponzort talál, vagy kiszáll) akkor az üzlet lezárult és kész. Mondjuk szerintem havi 1-2 milliáért bevállalják az anált - ez van, de ez már inkább morális kérdés.

2020. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!