Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti csináltatok már más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti csináltatok már más pasival valamit úgy hogy volt valakitek?

Figyelt kérdés

Akár szexkapcsolat, akár párkapcsolat mellett mással?

Meddig mentetek el konkrétan?



2020. febr. 16. 00:25
1 2
 11/13 anonim válasza:
52%

Én az előző pasimat megcsaltam, de le is leplezett. Nagyon bánom, mert nagyon szerettem őt. Aztán még volt valami, de azt inkább hagyjuk, ha valakit érdekel, írjon privátot.

Aztán most próbálom visszaszerezni és mondjuk úgy, hogy kb 1 év után hajlandó a minimális kommunikációnál (Szia, hogy vagy?-Jól, kösz, te?- Én is....vagy ennyi se, leginkább csak egy Hello-Szia "beszélgetés")többet beszélgetni velem. Én nagyon bánom és hibáztam, ami szerintem egy emberi dolog, de ő nem így látja, vagy nem tudom.

2020. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

Alap.


26L

2020. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Fél éve vagyok együtt a barátommal, szeretem de nem tud kellően kielégíteni, és 2x előfordult hogy az egyik legjobb fiú barátom kinyalt.. nem értem hogy lehet, hogy a barátom a farkával nem képes a csúcsra vinni, neki meg elég a nyelve...

21L

2020. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!