Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Sztetek az szexi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Sztetek az szexi ha egy lány "felajánlja" magát, vagy túl olcsónak tűnik? 22L

Figyelt kérdés

Ha felhoznám, vagy utalnék egy ismerősömnek arra h újból szívesen szexelnék vele az nagyon gáz lenne?

Vagy várjam meg amig a pasi hozza fel?


2020. febr. 16. 00:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem, nem ilyenek. Valamiért nem jönnek olyan kérdések, hogy egy nő szexelt volna egy pasival, felajánlotta és a pasi elutasította... :D
2020. febr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nagyon is bejjönne!1
2020. febr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a nő is kezdeményezhet.. nyilván neki is vannak igényei, nincs ebben semmi ciki, természetes dolog:)
2020. febr. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, mindenki totál leegyszerűsíti a dolgot. Szerintem, mindez kicsit bonyolultabb!

Mióta ismered az illetőt? Milyen a viszonyotok? Hány alkalommal voltatok együtt intim helyzetben? Milyen szinten voltatok együtt? Gyors menet, csak a testiség miatt? Randizások sora utáni izgulós, ám a végén kellemes befejezéssel teli szex? Érzelmek is vannak, esetleg érződik valami kis szerelemféleség? Netalán régóta bele vagy zúgva?


Amennyiben, csak a testi élvezetről szolt a dolog köztetek, akkor nem kell nagy körítés, akár egyszerűen megmondhatod neki, szívesen szeretkeznél vele újra. Ebben az esetben nem tűnnél olcsónak csapán egy határozott nőnek, aki szexre vágyik.


Ellenben, ha legalább minimális vonzalom (is) van, tehát valamiféle rendszeres viszonyban reménykedsz, szexuális élvezettel, akkor nem mond egyszerűen a szemébe. De ne is utalgass! Csábíts!

Az utalgatás időigényes. Talán elveszted a lehetőséget, mert a pasi nem veszi a lapot és továbblép. Légy csábító, szexi, jó kedélyű, flörtölj vele. Ha látod, bejön számár, akkor szinte ki is mondhatod, vagy egyszerűen rántsd magadra. (a megfelelő helyen, időben)


Szerelmes vagy? Akkor ismerd meg jobban! Próbálj randizni vele! Ne az ágyadba csábítsd, hanem minél több randevúra. Törekedj a romantikára, a kellemes hangulatra. Nem kell a férfira hagyni az összes szervezést! Ha van ötleted, állj elő vele. Hangoljátok össze a vágyaitokat, az ötleteket! Beszélgessetek, sokat! Megfelelő hangulatban, akár a szexről is. Nem feltétlenül kell konkrét dolgokról, de általánosságban mindenképp fontos lenne. Szexben nem csak fizikailag kell kiismerni egymást, hanem szellemileg, lelkileg is! Fokozatosan, ki lehet puhatolni, mit kedvel, mit nem szeret a másik.

A szex része legyen a kapcsolatnak, de ne csupán erről szóljon! A randiknál, hol célozgass, hol csábíts, hol légy kezdeményező, néha pedig szinte elérhetetlen. A változatosság gyönyörködtet!

Nincs recept, hiszen mindenki egyéniség, mindenki különböző. Ki ezt élvezi, ki azt, amit egyik szeret, másik nem kedvel.

2020. febr. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha már voltatok együtt akk mitől lenne olcsó? Elsőre hogyan lett?
2020. febr. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon erosen kellett ra utalnom.

Pedig mar o is megdugott volna, mint kiderult, de nema gyereknek...

Na meg meg hozzam se ert.


Utolso nap nagy tarsasaggal nyaralason. Ezutan soha tobbet nem lattam volna valoszinuleg, szoval nem volt mit veszitenem.



Kb. igy hangzott a beszelgetes, talan lekopizhatod te is:

En: Akkor te is a Campona kornyeken laksz?

O: Igen. hat mondtam neked mar.

En: Jo, akkor neha meglatogathatnal. :)

O total ledobbent aztan elkerte a szamomat.


Azt mondta kesobb hogy el se hitte, hogy en tenyleg vele akarok lenni.

Hat mondom akkor meg jo, hogy leszolitottalak...



Volt tinedzser koru szerelmem azt mondta csak mondanom kellett volna es megdugott volna. Hat en meg nem mondtam... de a vak is latta hogy tetszett, csak o nem.

2020. febr. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Bocsi, most olvasom ujra. hogy csak ferfiakhoz szolt a kerdesed, elnezest.


Szerintem ne mondd ki neki konkretan.

De valami uruggyel fel lehetne hivni hozzad aztan meg csak leesik neki mi a szitu.

2020. febr. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Minden ismeret nelkül? Teljesen kizàrt.
2020. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
A nő választ minden esetben! Miért ne kezdeményezhetne? Minden nőnek így kellene!
2020. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
38%

Volt hogy célozgattam rá,

Ő azt felelte hogy , mit szeretnél tőlem?

Erre én azt feleltem hogy , azt hittem tudod...

Nem volt szex , csak kielegitettem mert arra vágytam.

2020. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!