Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok orális kényeztetésnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok orális kényeztetésnél a pasi nyaljon előbb? Vagy ti kényeztetitek a farkat előbb?

Figyelt kérdés
Első alkalommal hogy volt? Hova élvezzen a pasi?

2020. febr. 16. 11:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%

"ELŐBB A FÉRFI mert szops után rögtön be kell hatolni amig kemény"

Ennél nagyobb marhaságot még nem halottam egészséges pasik esetében! Nekem pl. áll akkor is, ha egy órás az együttlét. Persze nemfolyamatosan 100 %-on, de amikor akarom, egyből merev ismét. És én már 48 éves vagyok. Fiatalon még ennél is többre volt képes.

2020. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó de cuki vagy...

Parancsra ugrik a répád mint egy katona tiszt?

Vagy mint a steffl reklám ha emlékszel; -ül ,-feláll,-hopp,kérsz egy stefflt?...

2020. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
biztos sokat hokizott ha már partnert nem talált
2020. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%
Megerősítem, én is azért szoktam nyalni előbb, mert 10-15 perc nyalás közben lelankad a farkam, hiszen nincs semmi fizikai inger, és akkor utána megint kezdhetjük a szopást előlről. 24f
2020. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó nagyon helyes így működik a világ
2020. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
73%
Nyaljon egy kicsit először,
2020. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 K.L.Kiss ***** válasza:
72%
Én azt gondolom, hogy annak lankad le a farka nyalás közben, aki nem élvezi igazán a nyalást, hanem csak úgy kötelességből csinálja (mint néhány lány a szopást.) Ha egy olyan nőt nyalok, akit igazán kívánok, legalább annyira feláll és állva is marad nyalás közben, mint szopáskor. Akinek nem így van, váltson partnert!
2020. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
44%

27

Ez nem egészen így van. Van, akinek fizikai inger kell, hogy keményen álljon a farka, mint pl nekem.

2020. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én sokkal többet kényeztetem így a férjem, mint ő engem...Örülök ha fel tudom állítani neki, mert folyton fáradt..

Nem is tudom, mikor nyalt már ki utoljára.. :-((

2021. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, szóval nem akarok vitatkozni a többséggel...

De a tapasztalatom az, amit #21 és #27 is állít. A társamnak áll a farka, ha kényeztet, sőt ha csak beszélünk is a szexről... Nem konyul le neki.

30 évesek elmúltunk, szóval már nem vagyunk kamaszok... Mert gondolom, akkor még erőteljesebb a fiúkban a vágy...

2021. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!