Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely ahol kiverted és mibe? Pl. : többi lent

Figyelt kérdés

Pl.: Családi ebéd két fogás között, kaja közben asztal alatt, repülőn, keresztelőn stb.

zsepibe, dagasztótálba, virágcserépbe


2020. febr. 16. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A Csergezán-kilátó tetején, ami az egész Budai-hegység legmagasabb pontja. Tél volt, kesztyűben vertem és arra ment az anyag.
2020. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Aki beleveri valakinek a poharába,vagy rákeni a fogkefejére az mi a retkes f$zt képzel közben? Ehhez mennyire kell kanos idióta állatnak lenni?😂

Egyébként nekem is a vinat volt a legextrémebb,de akkor már 3 napja tartogattam,általában ki tudom bírni amíg hazaérek.

Arra meg nem érzek semmilyen ingert hogy valakinek a fogkefejére/poharába,/bugyijára verjem,vagy bárhol otthagyjam a spermámat.

2020. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyaraláson Horvátországban a sziklák közé bújva - kb. 15 voltam, a necces az volt hogy bár a sziklákon landoltak a gyerekek, de visszacsomagolás után a még szivárgó cucc átütött és szép kis fehér foltot csinált a fürdőnadrág elejére :D

Azóta már a szellemi színvonalam meghaladja a 15 évesét és nem extrém kiverési helyeken jár az eszem hanem az élő szexen - csinálni :)

2020. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

+1 vonat

20F

2020. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!