Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha a férfi, akivel ismerkedtek, azt mindaná, hogy néha bejár pl a calzedoniaba és ha megtetszik neki valami, akkor meg is veszi?

Figyelt kérdés

Nem magának vásárol, hanem átlag női méreteket vesz.

Azért csinálja, mert szereti a szép fehérneműket, combfixeket, harisnyákat.


Ez nagyon ijesztően hangzik?


2020. febr. 16. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretném. Fétis és a fétisesek kicsit mind őrültek,nem ismerik a határokat, szóval én passzolnám.
2020. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez ijesztő.
2020. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ennek nem igazan ertem mi koze van a fetisekhez. De ha mar felhoztad, akkor kifejthetned. Oszinten kivancsi vagyok miert el benned ez a teveszme.


Miert ijeszto? Nem vagytok ti merevek?

2020. febr. 16. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Megmondom neki a méretem és el küldöm vegyen nekem is
2020. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Megijednének, vagy azt gondolnák a pasi magának otthon azt szagolgatja és arra veri, vagy arra hogy saját magára felveszi. Az átlagember meg nem túl toleráns a különféle fétisekkel.

Ha neked fehérnemű fétised van, akkor várd ki az első csókot, szexet és majd az X. alkalomnál jelezd neki, hogy téged izgatna ha ezt-azt felvenne, vagy simán csak ajándékként lepd meg vele. Utóbbi a legjobb, fehérneműt ajándékozni olyan dolog amivel megleped, de végül is te (is) élvezed :D

2020. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Ennek nem igazan ertem mi koze van a fetisekhez" Akkor magyarázd el az okát,mert amit leírtál,az számomra egyenlő a fehérnemű,harisnya fétissel. De várjuk a magyarázatot, hátha akkor mi is érteni fogjuk.
2020. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Basszus, egy férfi csavarhúzót,villáskulcsot meg sört vesz,nem harisnyát,meg bugyogót! Te beteg vagy, akinek van esze az menekül F.
2020. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hat de eppen ez az! Ha van csajod, akkor neki is veszel fehernemut, pont azert mert neki meglepi neked meg + elvezet. Na most, mitol ijeszto ha elore megveszed es beteszed a szekrenybe?:D

Jezus maris xd egy elettelen targyra ki nem vernem.. Meg ez a szaglaszas. Nem tudom honnan jonnek nektek ezek a beteges gondolatok, de tenyleg. Felfoghatatlan, hogy miert gondolnak tul ilyen dolgokat az emberek.

2020. febr. 16. 21:02
 9/14 A kérdező kommentje:

6, bocs de szerintem te nem vagy tisztaba a fetis azo jelentesevel.


Na, a tipikus bena sztereotipiak.. Bravo. A no helye a konyhaban van meg az elete kizarolagos lenyege hogy szuljon? Hogy mennyire maradi egy hozzaallas ez, ember...

2020. febr. 16. 21:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már az legyen normális, ha egy férfi ilyenekkel foglalkozik. Te fel vagy háborodva,mert a nőknek ez ijesztő? Ez nem férfias dolog és ha egy nőnek férfi kell, ez nem fér össze. Az a normális,ha mondjuk adsz neki rá pénzt, de ezeket ő veszi meg és nem te.Te addig menj el a kocsmába.
2020. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!