Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemi/középiskolai tanárok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi/középiskolai tanárok szerintetek szokak maszturbálni néhány diákra gondolva?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik szoktak persze. Ugyanúgy, ahogy a diákok között is vannak ilyenek páran.
2020. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

En tanitok egy bizonyos felsooktatasi intezmenyben.

Voltak mar meredek dolgok. Lattam lanyt a ferfi wc-ben, nem is egyszer. Voltak meresz probalkozasaik egyes hallgatoknak. Odajonnek ora kozepen, es elkezdenek 'olyan' dolgokat kerdezni, amik nem a tananyaggal kapcsolatosak. Nem irom le konkretan mivel.


Olyan is volt amikor egy lany odajott szunetben, es kb 2 centire allt az arcomtol es vonzo dolgokat mondott, celozgatott.


Volt aki konkretan, erezhetoen kapcsolatot akart, sot meg az utcan is kovetett, amig le nem hagytam.


Nem kezdek hallgatoval, nem csak erkolcsileg elitelendo, de nalam joval tapasztalatlanabbak, es nem lenne szamomra elfogadhato. Tanar-diak kapcsolat amugy sem egy elfogadott dolog, meg ha felnottek vagyunk mindketten akkor sem.


Erdekes, mert mikor probaltam barati utra terelni a dolgokat, az mar nem mukodott, hanem sertodessel vegzodott. Mondjuk ilyen eset ha jol emlekszem csak kb. 2x volt, hogy nyiltan elmondtam, hogy maximum baratsagrol lehet szo.


Sosem 'maszturbaltam', vagyis 'elvezkedtem' diakra, hallgatora. Nem is jutott eszembe ilyen, hogy 'magamhoz nyuljak'. Termeszetesen a szep alakot, testet eszreveszi az ember, de ez csak kulsoseg, az ember joval tavolabb lat a testisegen, legalabbis en biztosan es az osszes kollegam is. Gyanitom ellenkezo esetben ki lennenek rugva mar reg. Ennyi. Igazabol neha mint latod a hallgatok (lanyok) feszegetik a hurt.

2020. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ez nem is téma. Ott konkrétan nyíltan lehet tudni, hogy melyik csajok feküdtek össze a tanárral.
2020. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
.
2020. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!