Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik mennyire szőrös a testetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mennyire szőrös a testetek?

Figyelt kérdés

Mellkas, has, lábak, fenék, hát, arc, karok??


Korotokat is!



2020. febr. 16. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon, nagyon, eléggé, eléggé, nagyon, nagyon.

30

2020. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mellkas, has göndör szőrös. Láb, fenék szőrös, hát az nem szőrös, karok igen, arc szakálas. Korom 39 év
2020. febr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mooti ***** válasza:

Nagyon gyenge a szörzetem, ezért ami van azt pedig eltávolítom.

Tehát szörtelen vagyok. Már annyira megszoktam, hogy nem is szeretem a szört.


47/F

2020. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Magyar Jeti
2020. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
intim terület elég szőrös. Fekete hosszú szálak. Hónalj karok lábak fenék a vágásba.
2020. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Mellkasomon trimmelem rendszeresen a szőrt. Fanszőrzetet leborotválom teljesen, bár volt egy időszak amikor egy kis pamacsot hagytam középen de meguntam mindig körbe borotválni ìgy leszedem mostanában az egészet.A lábam szőrös de nem sűrű, és nem sötét.Honaljat borotválom rendszeresen 37F
2023. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mooti ***** válasza:
Mindenhol szőrtelen vagyok csak a hátamon van egy kis szőr, azt nem tudom borotválni
2023. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!