Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgulok fel ha valamilye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgulok fel ha valamilyen csinosabb ruhát veszek fel?

Figyelt kérdés
Például a múltkor egy miniszoknyát vettem fel itthon, ekkor még nem volt rajtam bugyi és egyszerűen ahogy álltam a tükör előtt és majdnem ki lógott mindenem, teljesen benedvesedtem. Remélem komolyan veszitek a kérdést :) Miért van ez? Lányok, veletek is elő szokott ilyesmi fordulni?
2020. febr. 17. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiúként én is fel tudok, ha olyan ruhát veszek fel, amiben jól nézek ki

20F

2020. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így konkrétan, hogy felizgulok saját magamra, ilyen nem. Ha belenézek a tükörbe akár miniszoknyában akár vmi másban, azt gondolom hogy jól nézek ki, de saját magamra nem tudnék beindulni :)

N

2020. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexinek lenni izgató dolog: az is, ha a párod lát annak, az is, ha te saját magadat.
2020. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez tökjó!

Én bírnék egy ilyen csajt aki bepörög attól ha ribisebb egy kicsit. csakazért is úgy kellene öltöznie a kedvemért. :D

2020. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tudat alattid elkalandozott a felé hogy milyen hatást váltasz majd ki a férfiakból - enyhe exhibicionista vágyaid vannak.
2020. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, exhibicionista vagy, vagyis felizgat, ha mások, idegenek látnak, lenge öltözékben, illetve ruha nélkül is. És ezt még el is képzeled. Nincs ezzel semmi baj, sok embert izgat ez!
2020. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg vagy magaddal elégedve, jól nézhetsz ki.
2020. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!