Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex repülőgépen másnak is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex repülőgépen másnak is problémás?

Figyelt kérdés
Mindig is a bakancslistám élén volt, hogy egyszer repülőn szexeljek. Na most végre összejött, de nem az lett belőle, amire vágytam. Nem tudom, hogy a zavaró körülmények, vagy mi miatt, de menet közben úgy gondolta a szerszámom, hogy ő ezt itt most nem fogja teljesíteni. Olvastam olyat is, hogy az alacsony légnyomás rossz hatással van az erekcióra, így lehet, hogy ez is közrejátszott. Érdekelne, hogy akik szintén megpróbálták már, azoknak mik a tapasztalataik?
2020. febr. 17. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem még csak vonaton volt, ott nem volt probléma

F

2020. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!