Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legextrémebb játékszerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legextrémebb játékszeretek? Van olyan, amit megrendeltetek, de végül nem használtatok rendszeresen? Miért?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem írom le mi a legextrémebb, de volt olyan amit megrendeltem de végül nem használtuk az exemmel mert ő semmire sem volt nyitott. Megleptem de csak leveszekedett holott teljesen átlagos dolgot rendeltem.
2020. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs extrém, általában az egyik fésűm nyelét használom, vagy uborkát répát stb. Viszont egyszer kaptam szülinapomra a barátaimtól poénból egy műszerszámot, azt például nem használom.
2020. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem extrém, de az egyetlen játékszerünk egy szép vastag dildo. Ritkán használjuk, mert csajom jobban szereti az igazit, de néha már megfordult benne. Legjobb az volt, mikor dugtam őt popsiba, közben puncijába betoltam a műszerszámot
2020. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Én ajándékba kaptam egyszer egy flashlight-ot. Egyszer kipróbáltam de túl szűk volt és szinte mozgatni nem tudtam magamon. Hát nem az én méretemre tervezték az tuti. Azóta csak ott pihen a polcon.
2020. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi extrém, csak pálca, korbács, dildók, plugok és hasonlók :) Bár vannak kedvencek, de előkerül előbb-utóbb mindegyik, azért lettek megvéve. Nem netről, shopból onnan eleve azt hozod el amiről tudod hogy működik, hogy kell használni és izgat a gondolata hogy majd használatba kerül. Illetve talán egy van ami nincs használva, de az is azért mert elromlott, vettünk helyette másikat.
2020. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy van, amit soha nem használok, egy távirányítós vibri, mert túl hangos és érzésre se vált be, ebből találtunk másik modellt, ami jó. Van még egy dildó, amit nagyon ritkán a vastagsága miatt.


Legextrémebbnek nem tudom, mi számít, gond bdsm cuccok.

2020. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!