Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szerint gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint gyorsan elmegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátnőmmel 3 hónapja, nálam egy régóta fennálló probléma az, hogy relatív gyorsan elmegyek. Nem rögtön, viszont nem is tudom intenzíven 20 percig. Ez az előző barátnőmnél nem okozott gondot, mert egész nap rohanásban voltunk, sokat dolgoztunk, ez mellett ő nagyon gyorsan elment. Volt hogy 2x is egy menet alatt, ami hozza teszem nem volt egy nagyon hosszú, kb 10 perc. Viszont a jelenlegi barátnőmnél ez közel sem elég, mert 10/5 alkalommal el sem tud menni, én viszont nem tudom tovább húzni. Nyilván rajta vagyok minden erőmmel hogy tovább tartson, és tartalmasabb legyen a szex, viszont pár napja megnyitva maradt a telefonja előttem, és olvastam ahogy a barátnőjével épp arról beszélnek, hogy neki rövid a szex. Ez egy nyílt titok volt mind a kettőnk előtt, viszont erre nem tudom hirtelen megoldást találni. Rengeteget olvastam, tudom hogy az enyémen kívül 200 ilyen, vagy hasonló kérdés van, de nem találtam egyikben sem megoldást. Ez a megszakításos módszer nem vezetett eredményre, mert egy ideje próbálgatom, de akkora eredmény nincs, mint amekkorára számítottam. Esetleg valami valóban működő dolog? Nyilván vannak az alkalmi dolgok mint az alkohol, 2 menet egymás után, stb, de ezek nem végleges, tartós dolgok.

2020. febr. 19. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Volt barátom is nagyon hamar elélvezett. Annyi volt a titok, hogy szex előtt orálisan kielégítettem. Ez után a második menetet tovább bírta.
2020. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor miután elmész, segíts neki elmenni máshogy, szájjal vagy kézzel és máris neki is van orgazmusa. Csak egy ötlet
2020. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

En van amikor elotte szajjal vegigcsinalom neki es a masodikra jol birja

Vagy miutan elsult akkor szajjal kenyesztet mig elelvezek

2020. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Okozz neki máshogy örömöt. Akár szájjal, akár játékokkal, mindekttő beválik.
2020. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Engedd hozzáférni egy haverodat, amíg újra akcióképes leszel és akkor nem fog panaszkodni. :)
2020. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót :D

De ez nem oldja meg a problémát sajnos, csak szimplán kielégült lesz a barátnőm, de a cél az lenne, hogy egy jobb menetet tudják nyomni szünet nélkül.

2020. febr. 19. 10:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem biztos, hogy benned van a hiba, csak ugye a nők általában a férfiakat szeretik mindenben hibáztatni.


Lehet, hogy ő nem tud normálisan ellazulni, és így képtelen elélvezni.


Ha neki 20 perc intenzív szex kell, hogy elmenjen, akkor a férfiak 95% nem fog neki megfelelni..

2020. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

20 perc szex azért nem olyan extrém, valljuk be

F

2020. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Előjátékkal nem, de csak szex 20
2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
percen át, azért megnézném az átlag embert, ki csinálja annyi ideig, minden alkalommal :)
2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!