Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nok! Miert nem akarjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Miert nem akarjatok megcsinaltatni a melleitek? Milyen ellenerveitek vannak a mellplasztikaval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Felelem? Masok esetleges negativ megitelese? A termeszetesseg hivei vagytok? Az indoklas melle kerlek kort is mellekeljetek.

2020. febr. 19. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom, mit kellene azon magyarázni, hogy az ember lánya nem akar szilikont dugdosni a mellébe...
2020. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Cukormókus97 ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt drága:)

22:)

2020. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Különösebben nem értek hozzá, de felvágnak, és betesznek oda egy mesterséges anyagot, ami közben és után mindenféle komplikációk léphetnek fel. Te bevállalnád, hogy ugyanezt megcsinálják a farkaddal mondjuk?
2020. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Mert jo ugy, ahogy van es mert nem kotelezo es mert nem masoknak akarok megfelelni hanem magamnak


Kor

2020. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a lehetőség nem merült fel benned, kérdező hogy elégedett velük úgy, ahogy vannak?
2020. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem szeretném, hogy egy idegen anyag legyen a testemben. Ha a barátomnak megfelel a méret, és amúgy engem sem zavar, miért kéne egy ilyen komoly műtétnek kitennem magam? 18L
2020. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Én megcsináltattam, de megbántam sajna :(
2020. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Van akinek úgy tetszik ahogy van.

Miért kéne megcsinàltatni? Azért hogy neked tetszen?

Én nem akarom hogy elaltassan és felszabdaljanak. Nem akarok idegen anyagot dugjanak belém. Pénzem van rá, viszont erre sajnàlom költeni. Meg nem hiànyzik az a fájdalom se amivel jàr. Nem bírom a vért, el is ájulnék a csövek és zacskók làttàn, ami az első hetekbem lóg ki mindkét mellből. Ugyan is a genny meg a vér így ürül ki. Aranyos kis tasakokba amit hordozok magammal ha wc-re kell mennem. Nem mindenkinek éri meg ez

2020. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem volt celom a provokacio, csupan erdekeltek a velemenyek.
2020. febr. 19. 13:34
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nagy mellem van, elégedett vagyok vele. A műtét utáni fájdalmak borzasztóak lehetnek és taszitanak a mű dolgok.
2020. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!