Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha a lány akivel szexkapcsolatban vagytok szetetne még 1 fiút bevenni harmadiknak?

Figyelt kérdés
Nyotottak lennétek, kompromisszumot kötnétek vagy elutasítanátok?
2020. febr. 19. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én benne lennék, de egy feltétellel. A másik srácnak lehetőleg jó nagy szerszáma legyen. Pontozzatok le nyugodtan de nekem valamiért így nagyon bejönne a hármas.
2020. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sima ügy.

De utána csajt is bevehetünk?

2020. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen, bár én bi vagyok és játszanék a fiúval is kicsit 😄
2020. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ, ha ezért lepontoznak ne foglalkozz vele, nem kell szégyellni

#2 igen, valami ilyesmit értettem kompromisszum alatt

2020. febr. 19. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihagynám.
2020. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

mint ahogy az első is írta, de én inkább azért, mert nem akarnék bevenni egy olyan személyt, aki alul teljesít. Annak mi értelme? Akkor legyen már valaki, aki valamilyen szempontból jobb nálam (nagyobb/jobb farok, keményebben csinálja, jobban gerjed a csaj rá vagy valami). Bár tudom vannak pasik, akik meg kimondottan az alárendeltebbeket keresik, velük osztozkodnak, gondolom ez növeli az ő egójukat.


ez a hármas szerintem belefér simán egy szexkapcsolatba, hiszen ez szexkapcsolat. ez lenne a lényege! kiélni a piszkos vágyakat egymással, úgy, hogy tudjuk nincs jövőnk és nem is akarunk együtt jövőt, egyszerűen élvezkedni akarunk. inkább egy ilyen szituációban próbáld ki az orgiát és gangbanget, mint mondjuk 10 év házasság és két gyerek után.

2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az oka:

- hogy akivel eddig összejárt, nem tudja kielégíteni

- vagy hogy izgatja a 3-as gondolata?

2020. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"- hogy akivel eddig összejárt, nem tudja kielégíteni"


szerintem szexkapcsolatban ezt ki lehet zárni, mert mi a francért tartanál fel egy csak szexre épülő kapcsolatot, ha nem elég benne a szex?

2020. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 utóbbi
2020. febr. 19. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:
nyitottak:)
2020. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!