Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért nem szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem szerettek egy szűz lánnyal szexelni? Tisztelet a kivételnek, csak a legtöbb férfi azt mondja, hogy "túl sok vele a macera". Nem szerettek egy szűz lányt "tanítani"? Vagy mi az oka. Köszönöm az értelmes válaszokat. ☺️

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Butaság

Minden pasi akar első lenni egy nőben, csak a legtöbb képtelen normálisan, óvatosan kezelni

Meg jajj sokat kell várni stbstb


Én szívesen tanítanék egy nőt

2020. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt sok férfi a fél karját odaadná egy szűz lanyert, szóval nem tudom miről beszélsz
2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert egy szűz lányra hónapokat kell várni meg sok vele a probléma. Egyszerűbb készen kapni valamit, mint valamivel kísérletezni és próbálkozni.
2020. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan pasi aki eleve kijelentette hogy ő nem foglalkozik szűz lánnyal. Azt nem tudom miért, nem is érdekel. Ennek ellenére még mindig keresem az olyan pasit akit tényleg nem zavarna.
2020. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azok akik ezt mondják, csak egy gyorsan akarnak dugni.
2020. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Páromat megkérdeztem, hogy mit szól, hogy ő volt az első.


Azt mondta hogy különösebben nem érdekelte (mármint nem zavarta volna ha lett volna korábbi szexkapcsolatom/szexkapcsolataim)


Egyedül annyi, hogy félt hogy fájdalmat fog okozni nekem.

2020. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is azok táborát gyarapítom, aki a fél karját oda adná, hogy egyszer össze akadjon egy szűz lánnyal, akit be lehet vezetni az erotika és a szexualitás világába.

48+Ffi

2020. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon imádom a szűz lányokat! Sok ilyen barátnőm volt már, és ők is szerettek velem szexelni.
2020. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy valakinek ez macera, mert egy jót akar csak kefélni. Talán megvolt már neki, nem jött be, vagy kipipálta, és elég volt annyi.

Nekem lenne türelmem hozzá. Mindig izgatott a dolog, hogy milyen lehet valakinek az elsőnek lenni. Mivel elég sokáig szűz voltam én is, így nem adódott meg a lehetőség. A szövegem és a gyomrom meg nincs meg a naív kislányok bugyijának ledumálásához.

35f

2020. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez így lenne valójában.
2020. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!