Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki 21 évesen is még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 21 évesen is még szűz fü. Yinek lenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a csajozásban, nincs társaságom, ahol tudnék lányokkal ismerkedni. Igazából észre sem vesznek a lányok, pedig majdnem 2 méter vagyok!:D Sportolok is mert amúgy kicsit vékonyabb vagyok a kelleténél.
2020. febr. 19. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szűz fütyi
2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magas vagy? Jó neked, feléred a polcokat :P


De önmagában ez bőven nem elég.

2020. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Azért a magasság az már félsiker. A mellett, hogy bizonyított tény, hogy mennyire az, számtalan kísérlet után, de én is tapasztaltam mindig. Akár még a barátnőmön is. Meglát egy magas embert és egyből jó pasi. Majd eltelik egy kis idő és rájön, hogy mégsem az. Legyen szó kint az utcán, a filmvásznon, akárhol. Aki magas arra már ostoba módon ugranak a lányok, pedig semmit nem láttak még belőle. Persze nyilván van kivétel, de a legtöbb lánynál ezt tapasztaltam.

Viszont az is gyakori, hogy adott egy alacsonyabb illető, aki amúgy jó képű, netán még rendben van a teste is, arra meg az első reakció, hogy törpe. Persze utólag lehet hozzáteszik, hogy jó pasi !!!lehetne!!! ha nem lenne alacsony, de az első benyomás ez a lányoknál.

Nem, nem vagyok törpe, átlag magas vagyok 180, szóval nincs komplexusom, nagyon nem is szeretnék magasabb lenni, max pár centi, nekem eleve 186 felett már taszító a magasság, természetellenesnek látom és nyilván ilyen átlag magassággal soha nem volt problémám a lányoknál. Szimplán csak fáraszt ez az értelmetlen és indokolatlan ostobaság, ami általánosságban igaz. Egy magasságban az ég világon semmi nincs, hogy ha az ember 170 és 190 centi között van. Ez alatti és feletti méreteknél már elkezdem megérteni, hogy ha valakinek problémája van és ilyen szélsőségek másra is kihathatnak, de az sem feltétlen igaz. Viszont közötte meg nem teljesen mindegy?

2020. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha 21 évesen szűz vagy, az viszont igen hogy 11 éves gyerek szintjén picsogsz és önsajnáltatod magad.

Se a magasságod, a sportosságod, sem a kinézeted, sem a diplomád, sem semmi nem számít ha csak ülsz és várod hogy a lányok rohanjanak le.

Az hogy nézel ki, s legfőképpen hogy tudsz kommunikálni, normálisan udvarolni csak annyiból számít hogy 99 vagy 25 lánynál kell próbát tenned mire egy igent kapsz. Viszont akár így, akár úgy mire az egy igenig eljutsz előtte 20-30-40-100 próbát kell tenned, máskülönben nem megy.

2020. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!