Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem kaphatunk meg valamit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kaphatunk meg valamit, azt mindennél jobban akarjuk. Egy ilyen férfit hogy lehet lerázni?

Figyelt kérdés

Ha akar egy férfi, de Én őt nem, akkor a férfi annál jobban nyomul.

Jóképű, gazdag, izmos stb... Az a tipikus, "csak engem akarnak a nők".

Nagyon unom már, okosan el szeretném tüntetni az életemből.

Sajnos abba a hibába estem, hogy csúnyán összevesztem vele és sokkal jobban felkeltettem vele az érdeklődését.

Mit csináljak, hogy tudnám lerázni?

Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2020. febr. 19. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld, nézd levegőnek, ne etesd.
2020. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már,semmi hatása nem volt.
2020. febr. 19. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyenek csak a keményebb fellépésből értenek,akár a hatóságok vagy egy keményebb férfi megjelenéséből. ha lenne egy partner az oldaladon,ha látná hogy nem vagy "szabad préda" talán leállna,mert amúgy nem fog. addig is határozott fellépés,rövid és kemény elutasítás. a szép szó nem hiszem hogy használna,viszont a kemény elutasítás megteheti a hatását,de kétségkívül meg van a veszély annak hogy csak dühösebb lesz a visszautasítás miatt..
2020. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek, küld el 101.-jére is. A hülyékkel nem lehet értelmesen beszélni, mert úgyse fogja fel a hülye voltából adódóan. Vannak sajnos bogáncs típusok, nagy ívben kerülendőek. Békén fog majd hagyni amint talált magának újabb "áldozatot".
2020. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
F.T. csaja vagy?
2020. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gázspray és sokkoló...csak a biztonság érdekében.
2020. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy Magyarorszagon a rendorseg meg tettlegesseggel sem foglalkozik. Pedig ez mar zaklatas, amennyiben kimondtad, hogy azt akarod, hagyjon beken.
2020. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 Hogy ki-é?
2020. febr. 20. 01:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nem kimondása után kérdezz vissza, hogy értette-e. Ha nem értette, 2x elismétled. Ha akkor sem érti, jön a varázs szó : ez innentől már zaklatás. Kérem hagyjon békét nekem, különben feljelentést teszek.
2020. febr. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!