Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom minden áron a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden áron a számba szeretne élvezni, de én nem szeretném ezt?

Figyelt kérdés
Azzal fenyeget,hogy ha nem engedem akkor keres olyat aki engedi és engem elhagy.Ti mit csinálnátok a helyemben?Számomra gusztustalan ha beleélveznének a számba.
2020. febr. 20. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Dobd ki, nem szabad olyat csinálni amit nem szeretnél, ha erre zsarolással akar rávenni akkor jobb lesz neked nélküle.

18L

2020. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Vannak dolgok, amiket engedni kell 1x. Nem halsz bele szerintem. Megpróbálod, megmondod hogy rossz volt, legközelebb nem akarod. Ha megérti, akkor nyert ügy. Ha nem, akkor menjen.
2020. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Most ezt idegenektől kell megkérdezni? Mi mondjuk meg, hogy nyilván b@&zd ki?
2020. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Előbb-utóbb úgyis megtenné valaki mással, jobb ennek most véget vetni. Vagy másik lehetőség, hogy engeded egyszer, aztán reflexből lehányod, és elveszed tőle a kedvét :)
2020. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleve milyen lesz a kapcsolat később, ha most fenyeget és érzelmileg zsarol, hogy rávegyen valamire, amit nem akarsz? :D

Nagyon egészséges kapcsolat, ami miatt megéri harcolni...ja, nem. xD

2020. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Minél hamarabb szabadulj egy ilyen féregtől. Most még csak azzal zsarol, hogy a szádba akar élvezni. Legközelebb az anállal fog. Utána meg azzal, hogy kiköt és négy haverja is megdughasson. Hol lesz a vége szerinted?
2020. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen barat is gusztustalan. aki igy all hozza. Amig nemcsak vagyat nem erzel ra, de egyenesen viszolyogsz, addig ertelmetlen. Aki igy akarja kizsarolni, ami csak szeretne, ha alap volna, azzal nem vesztesz sokat, ha bevaltja.
2020. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A fő kérdés olvastán: alkalmazkodjál hozzá, nem hatalmas kérés, cserében ő is fog a te kedvedben járni.


A kiegészítést olvasva: dobd ki ezt a sggfejt. Szexel kapcsolatban zsarolni, fenyegetni nem szabad. Ez a kapcsolat alapjait bombázza, nincs értelme folytatni.

2020. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Kamu. Szerintem nincs olyan épelméjű, balek nő, akinek ne lenne egyértelmű, hogy egy ilyen ultimátum nem elfogadható. Nem itt kérdezgetné a hülyeséget.
2020. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 pedig vannak sajnos ennyire buta nők
2020. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!