Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy alkalmi kapcsolat keresés céljából az internetes társkereső oldalak valamelyikét választottátok?

Figyelt kérdés

Miért döntöttetek így?

Mi az ami miatt újra megtennétek?

Mi az ami miatt viszont sosem választanátok ezt a megoldást?

- Pozitív és negatív tapasztalatok is jöhetnek.



2020. febr. 22. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mível hianyzott a szex es igy ismerkedtem meg egy nővel akivel azóta is tart!
2020. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alkalmi keresése miatt mentem love.hu-ra. Lett is. (Csak azóta ő lett a férjem és van két gyerekünk. )
2020. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt. Maskepp hogyan valogathatnek ferfiak szazaibol ugy, hogy tudom, hogy ok is pontosan ezt szeretnek? Csak ott.
2020. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41 éve folyamatosan volt/van partnerem, de amikor divatba jött az internet, természetesen nem bírtam ki, hogy ott is ne "bizonyítsak". Hamar rájöttem a dolog titkára; mindig valami meghökkentővel kell indítani, ha azt akarjuk, hogy ne kerüljön kukába a levelünk. Ezt is alkalmaztam szép sikerrel, illetve egy-egy különösen kívánatos célszemély esetén megvártam a holdtölte előtti napokat. Ilyenkor ugyanis nemcsak mi vagyunk fickósabbak, hanem a csajok is jobban hajlanak némi romantikára.
2020. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!