Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hajnalban vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajnalban vannak a legszebb erotikus álmaim?

Figyelt kérdés
A hajnali órákban vannak a legszebb ilyen álmaim. Magyon szépek és tökéletesek, mindig tökéletes beteljesüléssel és boldogság érzéssel járnak. Olyan tökéletes abszolút boldogsággal érzéssel járt a mai álom is amilyenre a való életben is vágyom. Annyira letaglózó amikor egy egy ilyen hajnali álom után felébredek és végetér az az érzés. Legszívesebben fel sem szeretnék kelni egy ilyen álom után, hanem örökké ezt a boldog, tökéletes pillanatot szeretném állmodni. 33f

2020. febr. 22. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre vágysz...
2020. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ezt érzed? ..

Inkább keserű szokott lenni egy idő után.. Belül legalább is..

2020. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Ma reggel azért éreztem keserűséget, hogy felébredtem ebbből a boldog érzést hozó álomból, hanem inkább tovább szerettem volna álmodni.

Olyan volt amikor elvágnak egy cérnaszálat és próbálsz kapkodni utánna, de elhúzákk előtted és már nem kaphatod el és szép lassan eltűnik a távolban az érzés.

Űrhagyó, hiányérzés volt.

2020. febr. 22. 21:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Különös és különleges álom volt.
2020. febr. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!