Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Ti mennyire szeretite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ti mennyire szeretitek nyalogatni, puszilgatni szex kozben a no mellet?

Figyelt kérdés
En igy tudok a legnagyobbat elvezni. Felul vagyok, a ferfi nyalogatja a mellbimbom. Randizok egy ferfival, felek, hogy neki ez nem fog bejonni.
2020. febr. 23. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nekem bejön! Szeretem ahogy a nyelvem a kemény bimbót érinti. Sőt egy kicsit masszírozni is közben. Én mell centrikus vagyok. :)
2020. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Imadom, mindig igy csinalom, és a nők is szeretik.
2020. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez egyenesen őrjítő! Imádom közben az arcom a mellei közé temetni az arcom, falni, csókolni őket, ahogy lovagol rajtam, szinte már belefulladok a gyönyörbe és az élvezetekbe! :)
2020. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
imadom a noi mellett nyalogatni es szopni ugy a punciba elvezni :)
2020. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne be neki a cicizés?
2020. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt is imádom, ha a lány ölébe fekhetek szophatom a melleit és ő közben kiveri nekem! :)
2020. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam nyalogatni dugás közben csak néha megfogdosom.

Inkább előjáték vagy sima filmezés közben kényeztetek mellet. Viszont ha te lennél velem és azt mondanád hogy ettől élvezel jókat akkor nyilván nagyonsokszor csinálnám neked. Ha ekkora kényeztetés ez neked akkor nekem is nagy örömöket okozna és nagyon szeretném.

Ha egy férfinak ezt tudtára hozod és nem foglalkozik vele akkor nem érdekled.


28f

2020. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb férfi nem mondana nemet egy ilyen kérésre.
2020. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha szép mellekkel kell foglalkozni. Szívesen megismernélek! Ha még nagyot is tudsz élvezni, akkor biztos jól éreznénk magunkat együtt.
2020. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legjobb dolog.


40f

2020. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!