Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még óvszert se tudok felhúzni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még óvszert se tudok felhúzni, hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és a barátnőm le szeretne velem feküdni és nagyon szeretem őt és jó hozzábújni csak félek,hogy kinevet majd mert még szűz vagyok.
2020. febr. 23. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél pár darabot és gyakorolj!
2020. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a boltba, veszel egy csomag óvszert, és próbálkozol. Aztán pedig elmondod neki hogy mi a helyzet és úgy álljon hozzád.
2020. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Nem mondj semmit. Úgyis bukta lesz, legalább egyszer szexelj. Ne törödj azzal mit gondol, azzal foglalkozz hogy legalább egyszer összejöjjön. Utána úgyis záros határidőn belül valamilyen kitalált okkal szakitani fog.
2020. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

14:08: igen, soha senki nem él tartós kapcsolatban, mert minden nő záros határidőn belül szakít a párjával. A házasság és a gyerekek is mendemondák csupán. Sőt, a nők csak 1M forintos fizu felett állnak szóba a pasikkal, és 20 centis farok felett. Ajánlottam neked még pár nőgyűlölő megkeseredett választ, ha bármikor élni kívánnál vele.


Kérdező: Ha szeretitek egymást, akkor semmit nem tudsz rosszul csinálni kb.

2020. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Villanykörtét tudsz cserélni?! XD
2020. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikünk így csinálta, hogy előtte sok-sok óvszert felhúzott csak úgy ni, sőt, én még ki is vertem és elélveztem óvszerben, hogy lássam milyen lesz, hogy ne a csaj előtt érjenek majd meglepetések.
2020. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy csomag óvszert, farokverés előtt egyet a mellékelt papíron lévő ábrák alapján felhúzol és abban vered ki. Ha nehézkesen ment, megismétled, amíg rutinosan nem megy.
2020. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!