Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok, ha az első szexnél kiderülne, hogy a lány puncija tágabb fajta?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
nem érdekes a popsiját használom.
2020. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenbe részem egy vekony csajsziba szinte harangoztam pedig nem vekony a szerszam és tartottam attól hogy nem fogja elvezni !
2020. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Volt ilyen, még örültem is, hogy tovább bírom.
2020. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Biztos, hogy tag? Meg ilyenkor nem szoktak a kotoszovetek lazabbak lenni. Nagyon rugalmas valami. Szexeltel mar?

Szerintem az izmaid el vannak lazulva, nem vagy gorcsos. Es ha tul nedves vagy, es mar nem szuz, attol lehet, hogy alig erzel valamit.

2020. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék mert én meg vastagabb vagyok
2020. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már szűz.
2020. febr. 24. 12:24
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
mivel punciból csak jó és még jobb létezik, így nem értem a kérdést :D amíg nem fér be a tököd mellé az ujjad, addig nincs ok aggódásra :D
2020. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szűk, soha nem is voltam, de szerintem csak azért, mert nagyon el tudok lazulni szex közben, plusz sok nedvesség termelődik, így tágabbnak is érződök. A pasim még örül is ennek, mert volt pár szűk lány az életében, akikkel küszködtek a vastagsága miatt.
2020. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
nincs tág punci, csak "nem eléggé felizgult" punci van
2020. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Volt egy egyéjszakás kalandom egy pasival, aki állítása szerint nem találkozott még ilyen tág lánnyal, mint én és igazság szerint én sem éreztem semmit belőle, lötyögött bennem, pedig nagy volt a szerszáma (18 cm és 5 cm vastag).
2020. febr. 24. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!