Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl érzékeny a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny a barátnőm, lehet baj a sok orgazmustól?

Figyelt kérdés

Előző barátnőm egyáltalán nem tudott elélvezni, évek után sem sajnos. (végül más miatt szakítottunk)


A mostani meg állandóan elélvez és szokatlan nekem.

Magamból indulok ki és már nem bírom a szexet elélvezés után tovább, viszont ő tovább bírja.

TÉnyleg ekkora a különbség a női-férfi anatómia között, hogy sokkal többet bír elélvezni?

Hol a határ kb?

Lehet utána kellemetlen neki, ha sokszor megy el?


Amit eddig tapasztaltunk, az az, hogy utána alig tud lábra állni és ő is fáradt lesz.

De ennyi csupán?


Előre is köszönöm segítő válaszaitokat.



2020. febr. 24. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb lesz a feszkó a kapcsolatotokban,fizikailag talán a horzsolás,hámsérülés lehet kellemetlen. De legalább nem fog megcsalni
2020. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek inkább örülnöd kéne...
2020. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 orton ***** válasza:
100%

Mostani partnerem is ilyen. Érzékenyebb lesz utána nyilván, bár ha dugástól megy el akkor általában még bírja utána, sőt lehet még becsúszik bónusz orgazmus is. Csikló orgazmus után inkább hasonlóan érzékeny az érintésre a punci, mint nekünk a farkunk.


Örülj neki, mindig élvezni fog veled, mindig kiengedi a stresszt, te is mindig élvezel, mindenki boldog.

2020. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Nem panaszkodás. Örülök is neki, de a mondás is tartja; "jóból is megárt a sok", ezért kérdeztem:) hogy hol a határ.


3-as;

Pont erre gondoltam, amit írtál, hogy orgazmus után irtó érzékenyek vagyunk férfiak, kellemetlen is lehet utána a további érintkezés. De akkor a nőknél ez más és tovább bírják az érintkezést, nem lesznek túl érzékenyek (ha nem csikló orgazmusról van szó).


Köszönöm a válaszokat!:)

2020. febr. 25. 00:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet tulerzekeny

Csak nalunk az izgalmi gorbe masmilyen

Nezz utana a neten 🙂

2020. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez így van, a nők képesek többre és néha a több jobb is nekik. Ez hangulatfüggő náluk. De igazad van abban is, hogy van amikor egy is jó, de akkor az olyan legyen.

Az én párom is képes többre (hála az égnek), de nála is változó a dolog. Van, hogy csak egyre vágyik és utána pihennie kell, vagy már nem is kívánja, van, hogy egyre vágyik, de jön a második és harmadik is és van, hogy annyira benne van, hogy hiába sikerült neki többször, arra kelek fel hajnalban, hogy nagyban maszturbál, mert még kell neki.


A tapasztalatom, hogy tapasztalatot kell szerezni. Meg kell ismerni annyira, hogy lásd, mikor mennyit igényel (még akkor is, ha mást mond).

Van, hogy az a legtutibb, hogy egyre mész rá, azt elhúzod, szépen lassan csinálod, felépíted ahogy kell, és óriási tűzijátékkal zárjátok le.

És vannak napok, amikor már ő ki van készülve, de te csak akkor kezdesz bele a fő akcióba.

2020. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát számomra ilyen lenne az ideális nő, sajnos én nem találok ilyet. A jómagam 2 perces teljesítményemmel.
2020. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"A jómagam 2 perces teljesítményemmel"


figyi, az én párom sem volt ilyen. Neki egy komoly kapcsolata volt előttem és egy laza pár hónapos kapcsolata. A komoly kapcsolatban ő elkönyvelte magának, hogy nem képes az orgazmusra, míg szakítás után összejött egy tapasztalt pasival, aki megmutatta neki, hogy képes rá. Én amikor összejöttem vele, nagy nehezen ki tudtam csikarni belőle valamit és az évek során elértük azt, hogy szinte nincs olyan szex, ahol ne sülne el. Nála ez már teljesen természetes és nagyon frusztrált, ha nem sikerülne.


Én sem vagyok nagy teljesítményű sajnos, néha megy, néha nem, de ezért kell fejlesztened magad és ha kell, segédeszközt bevetni. Nem szégyen, nem érzem magam kevésbé férfinak, hogy vibrátort is használunk, inkább legyen szuper a szex egy vibrátorral, mint akadozó anélkül.


Szóval nem arra kell várni, hogy jöjjön egy olyan nő, aki már teljesen uralja az orgazmusait, hanem együtt kell tréningelneketek magatokat!

2020. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek több orgazmusa is lehet egy sex során nálam ez alap sose volt még olyan jelenlegi páromal hogy csak 1x mentem volna el. :)

21L

2020. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!