Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, melyik az az automarka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, melyik az az automarka es tipus, ami a leginkabb szexualis vonzalmat ebreszt bennetek a soforje irant?

Figyelt kérdés
Tudat alatt is bizonyos autok tekintelyt sugaroznak, valami fele tulajdonsangokat engednek feleltetelezni a tulajdonosarol. Pl. egy premium kombi, sportkocsi, vagy egy SUV ... melyik az ami nektek bejon?
2020. febr. 25. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért a régi nagy fekete merci , sedan , nem tudom pontosan melyik
2020. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik amiben nem tartozék az index és egyszerre legalább 3 rokkant parkolót el tud foglalni
2020. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak a Lada ♥️
2020. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Pfuu de gaz
2020. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Az autómárka önmagában nem kelt vonzalmat bennem, de ha mindenképp mondanom kell márkát, akkor a Honda és a Mazda, a japán precizitásnak nincs párja.
2020. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az a baj h amelyik autok tetszenek abba pocakos kozepkoru palik ulnek.

Nekem a Lexus. Nem szeretem se a sportkocsikat se a tulzasba vitt nem kozlekedesre szant kocsikat.

2020. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy feher kombi 5-os BMW, vagy egy Skoda Superb kombi milyen benyomast tesz?
2020. febr. 25. 10:30
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Skoda? ne viccelj már.... Mindenképpen prémium autó, de abból is valami olyan ami egyedi, ami tükrözi a stílusodat. Egy SuperB csak olyan vesz aki az árral és a csomagtartó méretével van elfoglalva, cégautó, ha már Volkswagen group, akkor Passat CC ,arteon vagy Audi a5, annak van stílusa. Majd ha lesz gyerek, akkor esetleg valami szép kombi, Honda Accord vagy valami suv, Infinity qx70 ilyesmi.

A mai BMW ritka rondák, Akkor már inkább az új Mercik jönnek, be de az olaszok is nagyon tudnak rajzolni.

2020. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van olyan autómárka, amitől beindulok, ha ülhetek benne, vezethetem, de nem a "sofőrje" tulaja fogja ennek a jó oldalat tapasztalni, hanem a parom ha hazaérek.
2020. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Te meg itt tartasz kerdezo !
2020. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!