Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rocker lányként van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker lányként van esélyem nemzetközi fesztiválon pasizni?

Figyelt kérdés
Rock bulikba és rock fesztiválokra gyakran járok,szoktam ismerkedni,pasizni ezeken a helyeken,volt ahol nem csak ismerkedés de szex és hasonlók is előfordultak,viszont nemzetközi fesztiválokon eddig még nem voltam,de idén több ilyen helyre is megyek és szeretnék majd ismerkedni idősebb pasikkal is,viszont rockerként nem tudom mennyi esélyem lehet ilyen helyeken nem rocker pasiknál?
2020. febr. 25. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a zenei irányzaton múlik
2020. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1+1 en is rocker lany vagyok es tapadnak ram a pasik (az mas kerdes hogy engem hidegen hagynak)
2020. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"xxxxxxxxxxx lányként van esélyem xxxxxxxxxx pasizni?"


Igen! A többi mellékes.

2020. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fesztiválokra mész?
2020. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen van, a szimpátiának - főleg ha csak (gondolom igencsak úgymond "alkalmi" jelleggel) - pasizni/csajozni akar valaki akkor nem számít a zenei ízlés.

Rockfesztiválok is vannak (pl. Novarock), bár drágábbak mint a hazaiak (legutoljára 4 EUR volt 4 dl sör).

Ettől mehet normál fesztiválra is, aki csak meg akar d...ni azt a legkevésbbé sem fogja érdekelni milyen zenét hallgatsz :) (óvszert viszont használj!)

2020. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"és szeretnék majd ismerkedni idősebb pasikkal is,viszont rockerként nem tudom mennyi esélyem lehet"

Ezért nem kellene külföldre menned fesztiválokra! F 50+

2020. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mikeXxX ***** válasza:
Teljesen "hétköznapiasan" öltözködök és élég tág a zenei érdeklődésem pl a rock is benne van és néha megyek is ilyen helyekre a nőiesebb rocker lányok számomra nagyon is tetszenek bár nem igazán keresek csak szexpartnert de volt rá nekem is alkalmam. 40f
2020. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik fesztiválokon? Én is pasiznék ilyen helyen.18l
2020. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát, idén tuti nem :D
2020. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja. az fontos tényező hogy rokkkerlány vagy, az nem számít a pasiknak hogy jó csaj vagy, vagy 110 kilós pattanásos dinoszaurusz. csak az a fontos nekik hogy rocker vagy-e, jólvan. :D
2020. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!