Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexet ellehet bénázni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexet ellehet bénázni egy pasin? Pasik nektek mi tetszik?

Figyelt kérdés

Kiszeretném próbálni az orális kényeztetést a pasimon, de konkrétan félek béna lennék hozzá . Sosem csináltam

Kinek mi vált be ?

csajok ti hogy vagytok ezzel?

22/L


2020. febr. 25. 22:07
 1/5 StevenUp ***** válasza:
Képzeld el hogy egy jégkrémet nyalogatsz... Úgy bánj vele
2020. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El lehet bénázni, kevés nő csinálja igazán jól,de ha finoman csinálod és figyeled a reakcióit akkor êlvezni fogja. F
2020. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engedd be egész odáig ameddig a doktor bácsi a spatulát le szokta nyomni amikor a mandulaidat nézi
2020. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a pasidra, a visszajelzéseire hogy jó neki és ha nem fogazol, akkor nagyon nem tudod eltolni. Azért a végén ne lepődj meg, inkább nyelj egy jó nagyot :)
2020. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináld finoman, érzéssel és szerintem fontos hogy élvezd te is, attól is nagyon be fog indulni.

Fontos, hogy ne érjen hozzá a fogad, játssz a golyóival, nyalogasd puszilgasd.. ne csak bólogass le-fel, hanem közben használd a nyelvedet is körköresen vagy ahogy a pasidnak jó, hidd el látni fogod rajta hogy hogy a legjobb neki.. szerintem úgy a legjobb, ha bő nyállal csinálod, szívogathatod is de csak finoman

Torkozhatod is, megpróbálhatod, bár nem tudom hogy hány cm, azt nem írtad.. ha 13-14 azt simán bekapod tövid és ha ugy szopod akkor el is fog élvezni

A szádba hagy élvezzen, és nyeld le.. a pasid imádni fog érte

Remélem tudtam egy picit segíteni

N

2020. febr. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!