Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már erotikus masszázson?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már erotikus masszázson?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik, megéri elmenni? Inkább szalonba vagy lakásos hirdetőhöz éri meg menni? Egyszer kíváncsiságból kipróbálnám, de nem tudom, mennyivel jobb ez, mint a prostizás.
2020. febr. 26. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ugyanaz mint a prosti, csak ezek finnyásabbak...😆😆😆
2020. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Itt egy dugás van az órában, prostinal kettő
2020. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

voltam. annyi hogy a prostit általában nem érdekli hogy elélvezel vagy sem. nyilván a prosti annak örül ha minnél kisebb a farkad és minnél hamarabb elélvezel. de csak ennyiben érdekli az hogy elévlezel e. ha 1 órára mész pl prostihoz az 50. percben nem fog jobban igyekezni ha még nem élveztél el és még lehet hogy el is küld felöltözni mert a felöltözést is beleszámitja az 1 órába.


Na de a masszázs os kiscsaj és 42éves nő akiknél eddig voltam jókat élveztem. nagyon pengén polirozzák a farkam és a kupakot is külön. Mindenkinek ajánlom aki nem egy plázai WCben akarja befejezni azt amit egy szerencsétlen prosti elkezdett.


Én nem vagyok egy gyorstüzelő. Sajnos vagy nem sajnos. De a roszlányokon olyan prosti még nem volt aki szerett és tudott is szopni, vagy lett volna olyan gumi náluk amin keresztül éreztem bármit. Biztos a lehető legvastagabbat használják. Ha el is élveztem náluk akkor a végén én fejeztem be kézzel.


A masszázs lányok nem is engedik hogy magamnak csináljam. Még akkor se ha fárad a kezük.


Ezek az én tapasztalataim, lehet hogy pont kifogtam a 2 legjobb masszázs csajt, és a 13 leggatrább prostit az országban... lehet. De a farkamat nem hibáztatom

2020. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már többször is erotikus masszázson. Nem tudom mi érdekel, így nem is részletezem, ha érdekel írj priviben, ott leírom amire kíváncsi vagy.
2020. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán egy jó erős masszázst kipróbálnék, láttam olyat hogy a lány hassal föl feküdt az asztalra és a pasi , hosszú simogatás után, szét ujjazta a puncit.

A csaj p...a locsogott az örömtől. :) szeretem ha csak velem foglalkoznak, de szoktam adni is.

2020. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!