Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves szűz fiúnak lehet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz fiúnak lehet még esélye a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sok lány nem vesz komolyan amiatt mert szerintem látják rajtam hogy nincs rutinom az ismerkedésben. Eléggé feszült vagyok a közelükben.

De gondolom egy normális lány aki szeretne őt nem zavarná ez, jó gondolom? sajnos eddig ilyen lányt nem találtam még.


2020. febr. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A 24. órában vagy, de még éppen igen
2020. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csicuki ***** válasza:
Nem akkora probléma mint amekkorának gondolod ha valaki tényleg kedvel vagy szeret neki ez nem lesz probléma csak el kell addig jutni.
2020. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a rutin nem jön magától. kezdd el valahol,akár chat formájában,vagy a környezetedben megszólítva valakit,a lényeg a kezdeményezés lenne. talán nem fog minden egyből flottul menni,de rá kell érezned a dologra. ez persze így semmitmondó tanács,szart se ér ha magadtól nem kezded el a csajozást.
2020. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Lehetne, ha nem itt nyafognál mindig.

Attól h kiírod ezt ide, még nem fog változni semmi sem.

L

2020. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, végül is nem vagy elhasználódva, mint Mick Jagger többezer nő után... :D
2020. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni és nem azzal kell nyitni, hogy szűz vagy..hazudhatsz is, hogy nem. Annyira nem ritka szerintem mint amilyennek be van állítva. Az önbizalmad valamivel növeld, mert szerintem az önbizalomhiány a legnagyobb probléma.. én is később vesztettem el mint a legtöbben körülöttem, 18 voltam, majdnem 19. Visszagondolva tudom, hogy azért mert szüleim stb miatt nulla önbizalmam volt egyrészt, másrészt meg a tanulásra koncentráltam meg a jövőmre ami elég sok időt elvett meg nagyon válogatós voltam. Azóta szereztem egy diplomát egy top egyetemről, egy jó állást, eljárok rendszeresen edzeni és teljesen máshogy érzem magam..így is idő és munkaigényes a dolog meg semmi nem hullik az ölembe, mert valljuk be valakinek elmegy 10 órája egy nap munkával már ritkán van kedve utána nőket kergetni..de ha elutasítanak stb nem úgy gondolkozom, hogy ahhhh mekkora veszteség ez a nulla IQs csaj aki semmit nem tett le az asztalra két lenyalt heregolyón kívül biztos én nem vagyok elég jó, hanem úgy, hogy lesz másik és fél percet nem gondolkozok a dolgon. Fejleszd magad. Persze vannak csődtömegek is akiknek minden hétre jut egy csaj..biztos olyan körökben mozognak ahol arra van igény. Azon több múlik mint bármin kb, de én éppen olyan körökben érzem jól magam ahol ezek a fajta lányok vannak úgy általánosságban
2020. febr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*épp nem
2020. febr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!