Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is ugyanúgy vágynak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is ugyanúgy vágynak a szexre, mint a férfiak, csak jobban visszafogják magukat, kevésbé mutatják ki?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Még jobban is és ha lenne tapasztalatod a nőkkel akkor tudnád, hogy sokkal kevésbé tudják palástolni. Szerinted miért van annyira frusztrált nő?
2020. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én nem találkoztam még frusztrált nővel.
2020. febr. 27. 11:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen..s nem
2020. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem azért fogják vissza magukat, mert máskülönben egyből könnyűvérűnek bélyegzik meg őket.
2020. febr. 27. 11:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha párom van nem fogom vissza magam. Ha nincs akkor meg nem fekszem össze mindenkivel csak azért mert hiányzik a szex
2020. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor inkább csak önkielégítesz?
2020. febr. 27. 11:48
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
te álom világban élsz... a nők nem bírják sex nélkül ki mi férfiak jobban bírjuk szerinted miért van annyi félrelépés qrwaság...
2020. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

a csajok kedve nagyon ingadozó, ez főleg a termékenységük, hormonváltozásuk és menstruációjuk miatt van. Amikor esedékes, akkor ők nagyon be tudnak gerjedni, ez általában peteérés körül van.

Képzeld el úgy, mintha egy Szinuszgörbe lenne, egyszer fent, egyszer lent, vannak napok amikor százon van, vannak, amikor nullán


Ezzel ellentétben a pasik kb mindig 80-an vannak. Néha változik, néha kicsit alacsonyabb, néha kicsit több, de általában egy sík.

A biológiai oka, hogy míg a nőknél bizonyos időszakokra van osztva, hogy mikor érdemes szexelnie, hogy nagyobb legyen az esély a gyerekre, addig a pasiknál kiszámíthatatlan, ezért mindig tettre készen kell állniuk.


És igen, a csajok szerintem is sokkal jobban be tudnak gerjedni.


De mindig feljön az óhaj, hogy "bárcsak minden nap gerjednének a csajok". Sajnos ez biológiai szempontból katasztrófa lenne. Ugyanis amikor egy nőstény be van gerjedve, akkor neki a szaporodás a lényeg. Nem az étkezés, nem a biztonság és semmi esetre sem az utódok, hanem a szaporodás.

Elég megnézni néhány emlős fajt, ahol akkor szakadnak el az utódok az anyjuktól, amikor neki megint beindul a szaporodási ösztön. Olyankor egyről a kettőre faképnél hagyja az utódokat és megy megint hímet keresni.


Az egyszer biztos, hogy ha mindenkinél folyton toppon lenne a kedv, akkor nem fejlődnénk semerre az életben, mert egész nap csak párzanánk és nem érdekelne, hogy holnap mi lesz a világgal.

2020. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden nő. Én simán meg vagyok szex nélkül. De nekem szerencsére a barátom is ilyen.
2020. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez jól hangzik, csak épp nagyon sarkított és elég távol áll a valóságtól. Pusztán szaporodás szempontjából az ember szexuális viselkedése meglehetősen logikátlan. Sok nőnél nincs (vagy nem szoros) az összefüggés a termékeny időszak és a szexuális vágy között. A férfi pedig akkor is kívánja a nőt, amikor az nem jár termékeny időszakban. Ez is mutatja, milyen fontos motiváció az ember szexuális tevékenységében a kapcsolaterősítés és a puszta élvezet.
2020. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!