Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik aktív szexuális életet élnek, mégsem volt sosem orgazmusuk?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ha egy nőnek sosincs orgazmusa?
2020. febr. 27. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van. Akármitől, ez nem a férfitól függ. A nőnek kell ismerni a saját testét annyira hogy eljuttassa magát az orgazmusig. Persze ehhez a férfi magabiztossága is fontos segítség. Nekem remek szexpartner volt mind a 2 párom mégsem ment. Egyszer majd biztos fog de az igazság az hogy így is imádok és nagyon élvezek szexelni. Egyáltalán nem érzem kevesebbnek magam vagy kevésbé kielégítőnek a szexet. 21L
2020. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, mivel nő vagyok és elég szabadszájúak a barátnőim azt is elárulom, nem mind képes rá. 3nak nem megy de 2 ennek ellenére imád szexelni, ebből a 2ből 1 komoly kapcsolatban van egy pedig alkalmi kapcsolatokkal "él".
2020. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz lehet orgazmus nélkül élni, sajnállak.
2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Persze hogy van, egyszerűen csak még nem találta meg mi az amitől a csúcsra jut vagy sosem lazul el eléggé, ugye sokminden csak fejben dől el ha rágörcsölnek sem jó.
2020. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen vannak, több minden okozhatja. Nem megfelelő partner, nem megfelelő technika (nincs minden nőnek hüvelyi úton orgazmusa, igenis tessék a csiklóval is foglalkozni), vagy nem tudja magát kellőképpen elengedni, tudat alatti komplexusok, félelmek gátolják.

Az orgazmus leginkább fejben dől el, mindenkinek magának kell megtalálnia az odáig vezető utat. Ennek egyik módja maszturbáció során megfigyelni, felfedezni mi a legjobb, melyik út vezet odáig és azt átültetni az aktusokba.

Ezzel együtt nem kell görcsösen hajtani az orgazmust, a szexben nem csak az orgazmus a gyönyör hanem minden más is ami odáig visz, maga az út.

2020. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

párom ilyen volt. Első barátjával, vagy inkább jegyesével 6 évig volt együtt, vele veszítette el, utolsó évben együtt is laktak, de rájött, hogy nem akarja vele leélni az életét. Vele életében nem volt orgazmusa.


Hogy miért? Sok dolog miatt: a pasi nem tette oda magát, szerette őt cikizni, őt hibáztatta ha a szex nem volt szuper, 50 kilósan kövérnek titulálta, olyan honlapokat továbbított neki mint "hogyan kell jól szopni", nem engedte maszturbálni mert akkor ő már nem elég neki és nem szereti, vagy éppen ha valamit nem akart megtenni akkor őt már nem szereti.


Mondjuk úgy, hogy szex terén eléggé roncs volt a párom. Az elején még fényt sem lehetett kapcsolni szex közben, attól meg teljes pánik rohamot kapott, ha a fejéhez értem amikor orálozott. Idő és türelem kellett, meg felszabadultság (főleg az), most így sok év után szerintem az elmúlt években ő több orgazmust élt át a szex alatt mint én. (itt a nagy előny a lányoknál, akik képesek a többszörös orgazmusra)


Nem mondom, hogy a pasik a hibások, sok esetben a csaj nem teszi oda magát, hiába teper a pasi, de szerintem ez kettős játék. Elsőnek is a lánynak akarnia kell. Ha nem akarja, akkor cseszhetitek. Nem tudod erőltetni. Másodjára egy jó partnert kell találni aki tud segíteni. Szerintem minden nő képes valamilyen élvezetet elérni (így vagy úgy), de megfelelő hozzáállás kell. (na meg ha nem megy, akkor egy kibXszott nagy vibrátor :)

2020. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33 évesek voltunk a párommal mikor összejöttünk és velem volt először orgazmusa. Mondjuk nem egyszerű eset, nála ez olyan 1 órás hadművelet. :)
2020. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm akinek évekig nem volt előttem és azt hitte az a normális. Aztán lett :)
2020. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és még sosem volt nekem sem pedig a férjemre egy szavam se lehet... Egyszerűen nem tudok kikapcsolni, lazítani mindig pörög az agyam...
2020. márc. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!