Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy olyan szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy olyan szűk vagyok, hogy nem tudom megujjazni magam?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2020. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szűzhártyád még nem szívódott fel teljesen? Ha létezik is, elég ritka lehet. Alaposan felizgult állapotban egy ujjnak be kellene férnie.
2020. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Ezért kell rám bíznod az ujjazást.
2020. febr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vaginizmusod nincs véletlenül? Még felizgulás nélkül is sikerülnie kéne egy ujjat feldugnod (elvégre pl amikor tampont használ az ember, akkor azt izgalmi állapot nélkül használja), de ha valamilyen lelki-fizikai gát van ott, akkor nyilván ez nem működőképes.

Vagy csak nem vagy eléggé felizgulva. Azért a női hüvely elég rugalmas megfelelő körülmények között.

2020. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor normális, akkor nekem sem ment fel egy ujj sem. Utána is csak egyel lehet finoman ujjazni azóta is. Ez anatómia. Ha majd nagyon szeretsz és kívánsz valakit, tágulni fogsz ne aggódj, ez nem lesz mindig így :)
2020. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!