Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megér annyit a jó szex, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér annyit a jó szex, hogy elviseljek egy idegbeteg nőt?

Figyelt kérdés
Sértődés, hiszti, ordibálás, ajtócsapkodás, paranoia, nárcizmus, borderline tünetek. De b.aszni azt tud.

2020. márc. 1. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem. Nem az, hogy nem éri meg, hanem én azt nem tudom sokáig tolerálni. Vannak férfiak akik annyira kétségbe vannak esve, vagy annyira a szex körül forog az agyuk, hogy ezt eltűrik. Én inkább kiverem mint hogy ez menjen körülöttem nonstop..megőrülnék, de mindenki más
2020. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér meg. Idősödve az is elmúlik. Szerintem keress egy kedveset, mással is lehet jó a szex.
2020. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan nem!
2020. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én elviselném nagy nehezen. Kevés a jól ba szó nő.
2020. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Te a nejemet dugod?
2020. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon talán igen, de hosszútávon semmiképpen! Nem akarnék állandó gyomorgörccsel, stresszben élni. Nem passzoltok össze és kész, ha boldog életet szeretnél magadnak akkor keress más párt.
2020. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám.
2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nézd csak 03:30-tól, főleg 04:00-nél. Na, ha egy nő így tud lovagolni, akkor bármit elnézek neki. 🙂 Nem beszélve a szépséges talpairól, nyami. Csodálatos nő.

[link]

2020. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Most léptem ki egy ilyenből. Amíg keféltünk jól megvoltunk a csajjal, de utána folyamatos a feszültség. Nem keresett, nem reagált az üzeneteimre, amikor rákérdeztem, jól lecseszett, utána meg bocsánatot kért, majd dugás, utána pár napra rá levegőnek nézett. Utána lecseszett, hogy mekkora szemét vagyok, és tőle ne kérdezzek semmit, mert ő nem pörög lényegtelen dolgokon, na meg kinek érzem én magam, hogy ő nekem bármit is megmagyarázzon? Most azért az 1 óra hosszáért nem éri meg.
2020. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!