Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódik hozzám a szomszédom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám a szomszédom?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes, egyetemista férfiról van szó,viszont van egy nem túl szép barátnője :/ Mindegy,lényeg hogy nem egyszer kaptam már rajta, hogy nem a szemembe néz, hanem a melleimre néz, illetve többször kérdezte, hogy mit sportolok, hogy ilyen jó alakom van. Egyszer pont rá gondoltam fürdés után, és amikor bementem a hálószobámba, elkezdtem masztizni, róla fantáziálva, erre kopogott, nagyon megijedtem, verni kezdett a szívem, gyorsan magamra kaptam a bugyimat és a melltartómat, és kinéztem azon a kis lyukon az ajtón, nem tzdom mi a neve :D És láttam, hogy ő áll ott, szóval úgy döntöttem, fehérneműben nyitok neki ajtót, és ahogy kinyitottam, egyből végig mért, (egyébként csak a pár nappal ezelőtt kölcsön kért hajvasalómat hozta vissza, mert a barátnőjének kellett) viszont egyből szóvá tette, hogy milyen jól nézek ki, meg hogy nem érti, hogy miért nincs pasim. Aztán megölelt /soha nem szokott/ közben megsimogatta a hajam és el köszönt. Szerintetek ezek arra utaló jelek? Én nagyon belé vagyok zúgva, ilyen helyes, magas, izmos pasit életembe nem láttam, mint amilyen ő, ráadásul baromi okos is:D szerintetek szexuálisan vonzódik hozzám? Én 18/L Ő 25/F
2020. márc. 1. 22:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
/Egyébként barátnője is 25 éves /
2020. márc. 1. 22:08
 2/31 anonim ***** válasza:
18%

Biztosan bejössz neki!

De azért ne bízd el magad! A külalak egy dolog, de a viselkedés, a kedvesség is sokat számít!

2020. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%

Hát, te masztizol rá, nem fordítva... :)

Amúgy ha barátnője van és közeli szomszéd, akkor baromi nagy zűr lenne, ha kikezdenél vele.

2020. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
ha így bevonzod a dolgokat maszti közben,legközelebb talán lottóznod kellene. nagy kár hogy kissé hihetetlen a sztori :D "magas izmos pasit életembe nem láttam mint amilyen ő,ráadásul baromi okos" utóbbit nem tudom miből szűrted le,de a srác túl tökéletes ,ilyen csak az ábrándokban létezik. és igen,szexuálisan vonzódik hozzád! (ha már álmodsz,miért ne lehetne oda érted?) :)
2020. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#3 Tudom :/ De igazából már ott tartok, hogy nem érdekel. Már tök régóta belé vagyok zúgva. A csaj biztosan kiakadna, mert már így is ha a pasija egy kicsit is kedves velem, vagy mosolyog rám, akkor ha ránézek a lányra, látszik, hogy ölni tudna a szemivel, meg az a tipikus lenéző nézéssel néz rám. Biztos egy ostoba fiatal k**vának tartana. De nem érdekel :D
2020. márc. 1. 22:16
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Ki álmodik drágasá? :) Mint mondtam, egyetemre jár, és a beszédéből is látszik, hogy intelligens
2020. márc. 1. 22:17
 7/31 A kérdező kommentje:
Drágaság*
2020. márc. 1. 22:18
 8/31 anonim ***** válasza:
Én simán rá mennék. Biztos, hogy nem ellenkezne 😎
2020. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 Csak egy kicsit tartok a barátnőjétől:D Tudom, hogy az előbb pont azt írtam, hogy nem érdekel, de most így lepergett előttem, hogy mennyire utál már most, pedig csak mosolygok, ennyi:D
2020. márc. 1. 22:22
 10/31 anonim ***** válasza:
Azert majd mikor ujra csak a szomszedod lesz, lehet, hogy szar lesz mellette lakni.
2020. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!