Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol alakulhat ki a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol alakulhat ki a cuckold fetis? 19/F

Figyelt kérdés

Engem évek ota tagadhatatlanul izgat a cuckold valamiért, nem is kicsit. Azt is kell mondanom hogy ez izgat a legjobban minden kozul.


Viszont ha lenne egy komoly baratnom, nem akarnam hogy megtortenjen az hogy megcsal engem, ez inkabb csak a fantaziamat izgatja de nagyon.


Rengeteget fantazialok olyanokrol, hogy van egy baratnom, aki egyszercsak nem vart modon beadja a derekat valakinek aki meg akarja ot dugni. A leg izgatobb mikor probal ellenallni eloszor aztan ugy felizgul h nem birja tovabb, es beadja a derekat hirtelen.


Es en persze ezt ugy vegig nezem hogy nem tudok se kozbe szolni se kozbe avatkozni.


Neha az az extremebb helyzet is felizgat hogy ezek utan az adott baratnom mar nem akar velem szexelni, csak a masik csavoval, es mindig elmondja hogy milyen jokat elveztek.


Viszont az sosem izgat hogy en csaljak meg valakit, csak forditva.


Miert alakulhatott ez ki bennem? Mik lehetnek az okai?


Emlekszem egyebkent arra amikor ez elkezdodott nalam, es arra is hogy fokozatosan tertem ra erre a fetisre fantazia teren. Ha ez erdekel valakit, priviben leirom


2020. márc. 3. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A Cuckold kapcsolatban működik

Ha van barátnőd és nem akarod akkor az mégsem izgat téged

2020. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elso, megneztem es baratnomet irtam, melyik resznel olvastad a baratomat?
2020. márc. 3. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy kezdődött.
2020. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 Ezt az égést te szerencsétlen 😂😂😃
2020. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég komplex mentális okai vannak amiért ez kialakul valakiben és számos oka is lehet, nincs 1 mondatos válasz.

Nem könnyű egy cuckold kapcsolatot kialakítani, de nem is lehetetlen. Sokan "művelik" - persze a 3.-nak beszállók legnagyobb örömére :)

2020. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Szerinted hol, hogyan érdemes ilyen téren nyitott lànyokat keresni, vagy ezt megemlíteni, lehetőleg mar ismerkedés közben?


Kérdező, jöhet priviben a leíràs. :)

2020. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem könnyű egy cuckold kapcsolatot kialakítani"


Dehogynem, csak nem kell picsogni.

Tapasztalatból mondom.

A legtöbb nő vevő rá, ha látják, hogy érett vagy ehhez.

2020. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt tuti vmi nagy lelki trauma okozhatta, önmarcangoló magatartás, nem vagyok elég jó,én ezt érdemlem stb. szülői oldalról mulasztás, érzelmi kötődés nem okés sztem.
2020. márc. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!